Пн, 11 листопада 2019

Меркель подзвонила Путіну – говорили про "нормандську зустріч"

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель і Владімір Путін у понеділок провели телефонну розмову, у центрі якої було обговорення підготовки до проведення саміту в нормандському форматі.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель і Владімір Путін у понеділок провели телефонну розмову, у центрі якої було обговорення підготовки до проведення саміту в нормандському форматі.

Як пише "Європейська правда", повідомлення про дзвінок розміщені на сайтах німецького уряду та російського президента.

Згідно з розміщеною офіційною інформацією, Владіміру Путіну зателефонувала Ангела Меркель.

[L]

"У центрі уваги розмови була підготовка до саміту в нормандському форматі щодо східної України", - прозвітували на сайті німецького уряду.

У Кремлі зі свого боку заявили, що у під час розмови було "підтверджено налаштованість на подальшу координацію зусиль Росії і Німеччини в "нормандської четвірці", в тому числі в плані підготовки можливого саміту в цьому форматі".

Кремль окремо прозвітував про обговорення "формули Штайнмаєра" і розведення збройних сил і засобів на пілотних ділянках в районі населених пунктів Станиця Луганська і Золоте і початку цього процесу у села Петрівське. Російська сторона заявила також про "підкреслення необхідності закріплення особливого статусу Донбасу в законодавстві України" під час розмови. Утім, позиція німецької сторони з цього питання не відома, оскільки в повідомленні німецького уряду про це не йдеться.

Обидві сторони також заявили, що обговорили майбутнє транзиту російського газу через Україну.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами" Сьогодні, 21 липня

Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом Вчора, 20 липня

Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч Вчора, 20 липня

Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці Вчора, 20 липня

У Польщі обговорять загрозу провокації РФ з використанням перехоплених українських дронів Вчора, 20 липня

У Єврокомісії привітали Ченцова з призначенням віцепремʼєром Вчора, 20 липня

Литовський міністр: Путіну потрібна нова перемога й він дивиться на Балтію та Польщу Вчора, 20 липня

Пансіонат «Мрія»: сучасний будинок для людей похилого віку з професійним доглядом Вчора, 20 липня

Коли медичне таксі в Києві є безпечнішою альтернативою звичайному транспорту Вчора, 20 липня

Рекомендации по уходу за стиральной машиной Вчора, 20 липня