передплата Українською | In English

Пт, 08 листопада 2019

У сузір’ї найкращих творців сучасностіУ сузір’ї найкращих творців сучасності

Поділитися:

Ректору Донецького юридичного інституту В.М. Бесчастному - 60!

 

 

 

 

Якщо варто щось робити, робіть це всім своїм серцем.
Будда

Бесчастний Віктор Миколайович

Народився 9 листопада 1959 р. у с. Сєдове Донецької області. У 1989 р. закінчив Харківський юридичний інститут (нині — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), у 2006 р. — Донецький державний університет управління.
З 1981 р. проходив службу в органах внутрішніх справ УВС Донецької області.
Посаду заступника начальника обіймав у відділах: захисту економіки від злочинних посягань УВС м. Донецька, ДСБЕЗ УВС м. Донецька, ДСБЕЗ Донецького МУ УМВС України в Донецькій області. З 1995 р. — старший оперуповноважений з особливо важливих справ 8-го та 6-го відділів УБОЗ УМВС України в Донецькій області, заступник начальника управління — начальник управління роботи з особовим складом УМВС України в Донецькій області.
З 2003 р. — ректор Донецького юридичного інституту МВС України. У 2005 р. захистив кандидатську дисертацію, у 2010 р. — докторську дисертацію, у яких досліджував механізми державного управління професійною підготовкою співробітників органів внутрішніх справ та розвитком ВНЗ системи МВС України.

 

Величний той, хто може озирнутись і переповнений гордістю побачити свій слід не тільки в житті рідних людей, а й в історії держави. Таких людей називають Брилою за розмірами діянь та розмахом душі. У їхній присутності перехоплює дихання від усвідомлення власного доторкання до незбагненності внутрішньої Сили, що додає натхнення для невтомної буденної праці та творчого піднесення над нею. Вони – приклад активного втручання в дійсність, засудження позиції пасивних і нероб та, головне, докір сумлінню байдужих і зневірених.

Життєвий шлях таких особистостей нерозривний з долею країни. Саме вони, небайдужі до рідної землі, переборюючи свій біль від спотворення раніше здобутого, побудованого та виплеканого, десь із глибини своєї змученої, але ще живої Душі, у якій жевріє Надія, черпають те, що веде їх уперед та змушує робити це інших, котрі поряд. І ці, що поряд, не «пасажири», а завдяки своєму Взірцю стають попутниками, як кажуть, у біді і в радості. Разом долають перешкоди, борються із труднощами, укупі радіють досягнутому...

Імена таких постатей повинні золотими літерами вписуватись у Книгу буття України. Як колись давня історія надихала на героїчні вчинки, так і славетні сторінки сьогодення на прикладі людей, що творять уже новітню, стануть поштовхом до звершень та перемог у будь-якому напрямі відновлення понівеченої війною Батьківщини.

Кажуть, доля дає нам життя як дитячу розмальовку – з непримітним фоном і зі звичайними обрисами, але тільки від нас залежить кольорове наповнення цього Божого дару. Як розфарбуєш – яскравими кольорами чи надаси перевагу сірим тонам – твоя особиста справа, твоя власна відповідальність перед собою.

Ось таким, на наш погляд, талановитим Художником власного життя і є В. М. Бесчастний. А нам залишається поруч із ним бути споглядачами, шанувальниками Його майстерності або співавторами творчості, якщо на те є Його воля.

Такій Людині нині ми завдячуємо:

- збереженням та повноцінним функціонуванням закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання – Донецького юридичного інституту МВС України – у 2-х містах;

- підготовкою вкрай необхідних державі кваліфікованих поліцейських та юристів;

- можливістю розвивати науковий і творчий потенціал працівників закладу;

- насиченим яскравими подіями життям;

- гордістю за власні здобутки й перемоги у професійній діяльності.

Саме Він, поводир освітньо-наукового процесу, спроможний здійснювати, як інколи здається, нездійсненне; здатний вирішити будь-що, виходячи за межі можливого, але не будь-якою ціною...

Саме Він, еталон жертовності, поступаючись, можливо, особистими принципами, нехтуючи фізичним здоров'ям, душевною рівновагою, присвячує цілодобово себе справі всього життя – стабільності, різнобічності й багатогранності розвитку закладу вищої освіти, знаного як ДЮІ МВС України.

Шановний Вікторе Миколайовичу! Прийміть наше щиросердне віншування з нагоди ювілейного Дня народження! Вітаємо з перемогою над часом у несприятливих умовах і подіях! Сподіваємося, що непереможний дух, що весь час окриляв Вас у борні, буде сяяти згори веселкою та даруватиме нам віру, завдяки якій ми не матимемо душевного сумніву у праведності своїх учинків.

Натхненні Вашою життєвою мудрістю, професіоналізмом, людяністю, упевненістю в собі, з гідністю будемо нести стяг Ваших звершень і надбань, оберігаючи від посягань та знищення, а за собою поведемо в оспіваний «світ барвистий» наших курсантів і студентів.

Тож нехай і надалі Бог береже Вас, а Доля буде завжди прихильною! Хай лунає на Вашу честь спів янголів-хранителів!

Многая Вам літа!

З безмежною повагою, довірою і любов'ю, 
колектив ДЮІ МВС України, м. Кривий Ріг.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад