Чт, 07 листопада 2019

Маазікас офіційно вступив на посаду посла Євросоюзу в Україні

7 листопада у Маріїнському палаці Матті Маазікас вручив вірчі грамоти президенту України Володимиру Зеленському, офіційно вступивши на посаду посла Євросоюзу в Україні.

7 листопада у Маріїнському палаці Матті Маазікас вручив вірчі грамоти президенту України Володимиру Зеленському, офіційно вступивши на посаду посла Євросоюзу в Україні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Представництва ЄС в Україні.

"Для мене велика честь представляти Європейський Союз в Україні та очолювати одне з найбільших представництв ЄС. Як Посол, я працюю над нашими відносинами, які постійно удосконалюються, а також над тим, аби наблизити ЄС та Україну одне до одного", - підкреслив Матті Маазікас.

[L]

Після формальних представлень Володимир Зеленський і Матті Маазікас висловили своє спільне зобов’язання щодо широкого порядку денного реформ, спрямованих на поліпшення рівня життя українських громадян.

Детальніше про Маазікаса читайте у статті: "Естонець, історик, марафонець: знайомтеся, новий посол Євросоюзу в Україні"

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У Києві відкрили Місію демократичних сил Білорусі Сьогодні, 27 травня

У Мадяра висунули умову для його зустрічі із Зеленським Сьогодні, 27 травня

Зеленський надіслав листа Трампу щодо нестачі засобів ППО в України Сьогодні, 27 травня

Зеленський написав Трампу й конгресменам про атаку двома "Орєшніками" на Україну Сьогодні, 27 травня

Андрій Добровольський Космобет: Навіщо iGaming-платформам аналітика з традиційного рітейлу 28 травня

Сікорський: Росія сьогодні не здатна на великий наступ проти НАТО Сьогодні, 27 травня

Норвегія посилить енергостійкість України до зимового сезону на понад $45 млн Вчора, 26 травня

У ЄС кажуть, що знайдуть посланця на мирні переговори, коли буде "готовність РФ до миру" Вчора, 26 травня

Зеленський зустрівся із Тихановською Вчора, 26 травня

Чеську ініціативу з постачання боєприпасів Україні стали фінансувати вдвічі менше країн Вчора, 26 травня