Вт, 05 листопада 2019

Експерт: Міністр інфраструктури робить необережні для економіки заяви

Нещодавно Владислав Криклій зробив досить невиважену заяву про ймовірне банкрутство компанії Міжнародні авіалінії України.

Нещодавно Владислав Криклій зробив досить невиважену заяву про ймовірне банкрутство компанії Міжнародні авіалінії України.

“Уявіть собі ситуацію, коли є компанія, головний авіаперевізник в країні, що платить податки в бюджет, створює робочі місця, розвиває газуль, а міністр інфраструктури каже, що вони банкрути і скоро закриються.” - розкритикував слова міністра політолог Ігор Петренко в ефірі телеканалу “НАШ”.

МАУ - це найбільший авіаперевізник в Україні. У випадку зникнення компанії з ринку, її неможливо буде замінити. Це буде величезний удар по економіці, а крім того, сигнал про поганий інвестклімат в країні.

Зараз керівництво МАУ оптимізує бюджет компанії, для чого скасували рейси за кількома напрямками.

Компанія продовжує стабільно працювати і приносити гроші в бюджет.

Коли міністр робить голослівні заяви про ймовірне можливе банкрутство” базового авіаперевізника України, він вдаряє по рейтингу країни та виводить її на кризові позначки.

“Такі заяви від державного посадовця - необережні для економіки” - підкреслив Петренко.

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Глава МЗС Литви написав МКС щодо нових ордерів для росіян за атаки на енергетику України Вчора, 30 січня

Наступне засідання "Рамштайну" пройде 12 лютого  Вчора, 30 січня

Найкращі пропозиції на RTX 50-серію в Україні зараз (січень 2026): де брати RTX 5060 Ti, 5070 Ti та 5080 без переплати Вчора, 30 січня

Як пил і волога впливають на гальма без захисного кожуха? Вчора, 30 січня

Зеленський описав шлях швидкого вступу України в ЄС та пояснив заяви про 2027 рік Вчора, 30 січня

Зеленський розповів, що Україна знає про російську "формулу Анкориджа" Вчора, 30 січня

Зеленський пояснив, що "наїхав" на Європу у Давосі через проблеми з ракетами для ППО Вчора, 30 січня

ЗМІ: Естонія пропонує заборонити в'їзд до ЄС російським учасникам війни проти України 29 січня

ЄС виділив "Нафтогазу" екстрену позику у 50 млн євро 29 січня

Мерц: вступ України до ЄС у 2027 році – неможливий 29 січня