Столична влада планує розпочати опалювальний сезон у житлових будинках Києва з 25 жовтня.
Столична влада планує розпочати опалювальний сезон у житлових будинках Києва з 25 жовтня.
Джерело: "Укрінформ" із посиланням на мера Києва Віталія Кличка в ефірі "Радіо Київ".
Пряма мова Кличка: "Наступний тиждень буде вже холодний. І ми післязавтра запускаємо систему опалення. Хочу попередити, що наша система центрального опалення найбільша в Європі, і для того, щоб почала працювати на всю потужність, нам потрібно десь 10 днів. Але післязавтра, 25 жовтня, вже починаємо опалювальний сезон".
"Зокрема комунальне підприємство "Київтеплоенерго" вже замінило понад 80 кілометрів зношених тепломереж і роботи далі продовжуються. У спадок нам залишилося понад 20 тисяч кілометрів тепломереж, які потребують ремонту.
Тим не менше, ми робимо ремонти зношених мереж. Гарантувати те, що проривів не буде я не можу, бо в спадок така система дісталася, і ми робимо все, щоб відремонтувати обладнання. Зараз підписані договори на закупівлю газу з "Нафтогазом", тобто до опалювального сезону ми готові".
Передісторія:
Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" готує нові тарифи на опалення з 1 січня 2020 року.
Компанія ініціює підвищення тарифу на виробництво теплової енергії для потреб населення на 29,6% до 1,25 тис гривень/Гкал з 1 січня 2020 року.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони