Компанія JTI Україна подала заяву до Державної фіскальної служби щодо повернення сплаченого акцизного податку на 350 мільйонів гривень у зв'язку з підтримкою парламентом законопректу №1049.

Компанія JTI Україна подала заяву до Державної фіскальної служби щодо повернення сплаченого акцизного податку на 350 мільйонів гривень у зв'язку з підтримкою парламентом законопректу №1049.
Про це повідомляє кореспондент ЕП.
"Ми на 73% знизили виробництво у другій половині жовтня порівняно з планами.
Ми відкликаємо 350 млн грн сплаченого акцизу через прийняття Верховною Радою законопроекту щодо встановлення фіксованої торгівельної маржі на сигарети", - сказав в коментарі ЕП директор з корпоративних питань і комунікацій Гінтаутас Діргела.
За його словами, у 2018 році компанія сплатила 8,35 млрд грн акцизного податку.
Нагадаємо:
4 жовтня ВР прийняла у цілому законопроект №1049 "Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
За день до голосування групою народних депутатів було внесено поправку № 8, якою регулюються торговельні націнки на сигарети для дистрибуції.
Суть поправки зводиться до встановлення торговельної націнки (так званої, "маржі") на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни відповідно.
Керівники компаній-членів асоціації "Укртютюн" заявляють, що наслідком введення торговельної націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі може стати закриття фабрик та втрата 50 тисяч робочих місць у тютюновій індустрії.
Керівники компаній наголошують, що наслідками запровадження націнки стануть підвищення ціни пачки сигарет на 14 грн з 1 січня 2020 року та збільшення обсягів нелегальної торгівлі тютюновими виробами із 8,4% до 20%.
British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В. А. Т. -Прилуки" в Чернігівській області.
Кабінет міністрів планує цього тижня провести зустріч з тютюновими компаніями для обговорення "тютюнової" правки.
Оксана Пирожок, ЕП
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: хіба правильно лишати поза НАТО країну з таким оборонним потенціалом?
Зеленський повідомив про прибуття великого пакета ППО від Канади
Прем’єр Канади пообіцяв військову допомогу Україні на 900 млн "у найближчі місяці"
Стало відомо, коли відбудеться зустріч Зеленського з Трампом в Анкарі
Зеленський прибув до Анкари на саміт НАТО
Глава МЗС Польщі про атаку РФ: "якої реакції союзників ми б хотіли, якби це було у нас?"
Сибіга розповів про головне послання до саміту НАТО після масованого удару РФ
Зеленський очікує сильних рішень від саміту НАТО після чергової російської атаки
Де зупинитися туристу в Києві: райони, плюси й мінуси
«Я не уявляла, з чого починати»: історія про те, як організувати похорон у Києві та скільки на це піде грошей