Після п'яти годин дебатів у Палаті громад, протягом яких британські депутати обговорювали нову угоду по Brexit, сьогодні голосування за неї не відбудеться.
Після п'яти годин дебатів у Палаті громад, протягом яких британські депутати обговорювали нову угоду по Brexit, сьогодні голосування за неї не відбудеться.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.
Депутати підтримали поправку про те, що угода з ЄС не буде затверджена до тих пір, поки Палата громад не прийме всі закони, необхідні для виходу з ЄС.
Ця поправка призвела до того, що голосування за угоду з Євросоюзом, намічене на вечір суботи, позбавлене сенсу.
Прем'єр-міністр Борис Джонсон вирішив відправити депутатів додому і скасував наступне голосування.
Тепер очікується, що уряд представить законопроєкт на наступному тижні, перше голосування можливе у вівторок.
Британія та Європейський Союз домовилися про "велику" нову угоду щодо Brexit лише цього тижня. Сторони зуміли домовитися щодо ключової перепони і уникнути "жорсткого" кордону між Республікою Ірландія та Північною Ірландією.
Зазначимо, що у вересні депутати британського парламенту ухвалили закон, який блокує вихід країни з Євросоюзу без угоди з Брюсселем 31 жовтня і змушує прем’єра просити про нове відтермінування Brexit.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський хоче зробити Качку представником України в ЄС
Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції
Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України
Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні
Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві
У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною