Ср, 16 жовтня 2019

Офіційно: нова Єврокомісія не запрацює вчасно

Новий склад Європейської комісії під керівництвом Урсули фон дер Ляєн не почне роботу 1 листопада, як було заплановано.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Новий склад Європейської комісії під керівництвом Урсули фон дер Ляєн не почне роботу 1 листопада, як було заплановано.

Цю інформацію підтвердив спікер Європейського парламенту у середу, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Колишня міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн повинна була замінити Жана-Клода Юнкера на посаді глави найвищого виконавчого органу ЄС, Єврокомісії, 1 листопада. Проте євродепутати вирішили відкласти початок роботи нової комісії на місяць.

[L]

У нової Єврокомісії виникли проблеми з кандидатурами в єврокомісари від Угорщини, Румунії та Франції. Перші пропозиції були відхилені профільними комітетами Європарламенту.

Крім того, в Румунії відбулася зміна уряду, і тепер друга подана кандидатура повинна бути схвалена новим Кабміном.

Затвердження нової Єврокомісії у Європарламенті планувалось 23 жовтня. Проте євродепутати не бачили можливості організувати голосування за новий склад раніше наступної пленарної сесії в кінці листопада.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Болгарія не підтримає 21-й пакет санкцій ЄС, якщо з нього не приберуть два імені Сьогодні, 03 липня

ЄС 8 липня вирішить, чи просуватися з відкриттям 6-го кластера для України Сьогодні, 03 липня

Сибіга у Варшаві запропонував антикризові заходи для відносин з Польщею Сьогодні, 03 липня

У Литві представили склад нового уряду: глави МЗС і Міноборони зберегли посади Сьогодні, 03 липня

У МЗС підтвердили, що Сибіга прибуде у Варшаву на зустріч із Сікорським Сьогодні, 03 липня

WSJ: Гегсет хотів радикальнішого скорочення військ США в Європі Сьогодні, 03 липня

Федоров звернувся до майже 40 країн з проханням передати ракети до Patriot із запасів Сьогодні, 03 липня

Польські ЗМІ дізналися, коли Сибіга відвідає Варшаву для зустрічі з Сікорським Сьогодні, 03 липня

Реакція Європи на обстріл Києва, Україна шукає Patriot, контакти з зятем Трампа: новини дня Сьогодні, 03 липня

Зеленський після удару РФ по Києву: важливо, щоб були внески до PURL Вчора, 02 липня