передплата Українською | In English

Ср, 16 жовтня 2019

Італія запровадить новий податок для Facebook, Google та Amazon

Поділитися:

Схвалений проект бюджету Італії на 2020 рік передбачає новий податок для цифрових компанії, у тому числі американських технологічних гігантів, що може призвести до жорсткої відповіді Вашингтона

Схвалений проект бюджету Італії на 2020 рік передбачає новий податок для цифрових компанії, у тому числі американських технологічних гігантів, що може призвести до жорсткої відповіді Вашингтона.

Про це повідомляє Reuters.

З наступного року такі компанії як Facebook, Google та Amazon повинні будуть сплачувати 3-відсотковий збір за інтернет-транзакції.

У Вашингтоні неодноразово заявляли, що стягнення є несправедливими для американських фірм. Високопоставлений американський чиновник заявив, що президент Дональд Трамп готовий заявити про жорстку відповідь. У середу він зустрінеться з президентом Італії Серджо Маттареллою у Вашингтоні.

Новий збір дозволить поповнити італійський бюджет на близько 600 мільйонів євро на рік. Рим намагається знайти альтернативні доходи, щоб уникнути запланованого збільшення податку з продажу.

Італія та інші члени Європейського союзу давно скаржаться на те, що веб-гіганти збирають величезний прибуток у європейських країнах, але сплачують лише кілька мільйонів євро податків щороку.

Але поки що на рівні ЄС немає спільної домовленості про те, як оподатковувати фірми.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата