Про що всі говорили сьогодні?
Про виграш Приватбанку у суді Лондона. Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив апеляційну скаргу Приватбанку на рішення суду першої інстанції, яким визнали справу банку проти його колишніх власників Коломойського і Боголюбова такою, яка не є у юрисдикції цього суду.
Про Ryanair у Херсоні. Авіакомпанія Ryanair з 21 грудня 2019 року запускає прямі рейси з Херсона в Краків. Мешканці окупованого Криму зможуть літати до ЄС від 10 євро.
Про зростання економіки. Міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП України на 3% за підсумками 2019 року, так само як і 3% зростання в 2020 році.
Про опалювальний сезон. Опалювальний сезон в Україні почнеться без особливих проблем, запевняє прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
Про продаж алкоголю вночі. Верховний Суд визнав незаконним рішення Київради про заборону реалізації алкоголю з 23:00 до 10:00.
Про нового керівника Альфа банку. Рафал Ющак приступив до виконання обов’язків генерального менеджера "Альфа банку Україна", замінивши на цій позиції чеха Івана Світека.
Ви хочете знати більше?
"Нелегали" Uber Shuttle
"Маршрутки" від Uber курсують нелегально, деякі водії не мають посвідчення потрібної категорії, а сам роботодавець створює для них небезпечні умови праці. Що ще показало дослідження про новий сервіс?
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Результати саміту НАТО, Україна відмовила Греції, російські шпигуни в Італії: новини дня
Головний кандидат у прем’єри Британії: наша підтримка України не зменшиться
Зеленський зустрічається з Навроцьким на полях саміту НАТО
МЗС розкритикувало спроби винести українсько-польські суперечки на рівень Європарламенту
З’явився текст резолюції Європарламенту, де Україну критикують за назву на честь героїв УПА
Європарламент визнав, що "план Качки-Кос" виконаний на 15%, закликає Київ пришвидшитися
Європарламент розкритикував Зеленського за назву підрозділу на честь УПА
Трамп про удари по російських НПЗ: це ескалація, яка може привести до кінця війни
Трамп каже, що США будуть купувати в України дрони
Трамп розповів, чому мирні переговори не будуть у Москві, та отримав жарт від Зеленського