Голова Національного банку Яків Смолій і міністр фінансів Оксана Маркарова відправляються до Вашингтона на щорічні збори Міжнародного валютного фонду і Світового банку.
Голова Національного банку Яків Смолій і міністр фінансів Оксана Маркарова відправляються до Вашингтона на щорічні збори Міжнародного валютного фонду і Світового банку.
Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.
"Українська делегація зустрінеться з представниками МФВ, СБ, міжнародного депозитарію Clearstream, найбільших міжнародних компаній і банків, а також відбудуться двосторонні зустрічі з керівниками інших центробанків", - йдеться в повідомленні НБУ.
Згідно з ним, перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова та заступник голови Дмитро Сологуб приєднаються до Смолія 16 жовтня.
Нагадаємо:
Перемовини з МВФ про нову програму можуть загальмуватися через суперечку між державою і олігархом Ігорем Коломойським.
У вересні прем'єр-міністр Олексій Гончарук прогнозував підписання трирічної програми співпраці з Міжнародним валютним фондом у грудні 2019 року.
Щорічні збори МВФ і Світового банку цього року відбудуться у Вашингтоні з 15 до 20 жовтня.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Допомога на поховання на підприємстві: як отримати у 2025
МЗС викликало представника США на розмову щодо військової допомоги
Преміум партнером ФК «Олександрія» став ліцензований букмекер betking
У Макрона кажуть, що він закликав Путіна до припинення вогню в Україні
Канада передала Україні $1,7 млрд доходів від заморожених активів РФ
ЄС офіційно продовжив секторальні санкції проти Росії ще на пів року
МЗС та Міноборони Німеччини закликали ЄС "пошукати" у себе ППО для України
Глава МЗС Німеччини прибув до Києва
TrapTox – процедура 21 століття: краса і комфорт завдяки ботоксу в трапецію
Лікування алкоголізму: як позбутися