передплата Українською | In English

Пт, 11 жовтня 2019

Фаріон: Українці програють через те, що постійно орієнтуються на чужинця

Поділитися:

Українська освіта не повинна бути популярною.

Українська освіта не повинна бути популярною. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповіла народний депутат України Ірина Фаріон.

Нардеп впевнена, що є певні категорії у житі, які у жодному випадку не мають потрапляти до поняття популярності, тому що популярність — це дуже змінна категорія і минуща. Не популярність визначає шлях розвитку людини, держави чи ідеї.

На думку нашої співрозмовниці, сильна і самодостатня людина з належним інтелектуальним потенціалом здатна самостійно реалізувати себе у будь-якій освітній площині, незалежно від того, де вона вчиться.

«Можу навести приклад», - додає Фаріон. – «Серед одинаків таких, які не здобували освіти, були Леся Українка і Ольга Кобилянська».

За словами політика, наша освіта не є гірше за будь-яку іншу освіту. Навпаки, створюється негативна оптика нашої системи навчання з дуже простою метою — щоб вимести молодих людей за межі України і перетворити їх на робочу силу для інших держав, тому що інші держави вміють бути егоїстичними, мають національну свідомість і мають державне мислення.

А у нас через відсутність національної свідомості, через відсутність державницького мислення переносять на освіту негативне її сприйняття.

«Даруйте, я є представником цієї освіти. Я кожного року бачу перед собою нових студентів і своїх колег-викладачів. Вони абсолютно нічим не є гірше, а навпаки, краще, ніж вся освіта деінде. Тому тільки та держава перемагає, якщо вона винятково спирається на власний інтерес і якщо вона вважає себе центром усієї землі.

Натомість сьогодні в середовищі українському ми бачимо постійну орієнтацію на чужинця, через це й програємо», - резюмувала наша співрозмовниця.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата