Чт, 10 жовтня 2019

ЄС інвестував в Україну, як в нікого іншого – Могеріні

Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ та політики безпеки заявила, що з 2014 року Україна отримала найбільший пакет підтримки від ЄС, який не отримувала жодна інша держава

Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ та політики безпеки заявила, що з 2014 року Україна отримала найбільший пакет підтримки від ЄС, який не отримувала жодна інша держава.

Джерело: "Інтерфакс-Україна"

Деталі: Під час свого виступу перед депутатами Європейського парламенту Могеріні повідомила, що за останні п’ять років Україна отримала від ЄС 15 мільярдів євро.

Вона додала, що Угода про асоціацію з ЄС - "найбільш амбіційна угода, яку ЄС коли-небудь підписував з іншим партнером".

Дослівно: "Ми інвестували в Україну більше, ніж в будь-яку іншу країну світу. І ніякий інший партнер не інвестував в Україну стільки, скільки зробили ми. "

Нагадаємо:

У відповідь на слова президента США Дональда Трампа та українського колеги Володимира Зеленського щодо недостатньої підтримки України з боку ЄС, речниця Верховного представника ЄС із закордонних справ Федеріки Могеріні Майя Коціянчич заявила, що підтримка України з боку Європейського Союзу є "безпрецедентною".

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Ультиматум Трампа Путіну, нові Patriot, спротив торговій угоді України і ЄС: новини дня Сьогодні, 15 липня

У новому уряді можуть змінити віцепрем'єра з євроінтеграції, звільнивши Стефанішину Сьогодні, 15 липня

Трамп пообіцяв санкції проти Росії, якщо угоди не буде "за 50 днів" Вчора, 14 липня

Трамп: НАТО та США досягли домовленості щодо постачання Україні зброї Вчора, 14 липня

Трамп каже, що Україна "протягом днів" отримає додаткові батареї Patriot Вчора, 14 липня

П’ять держав незадоволені новою торговельною угодою з Україною і заявили про це на Раді ЄС Вчора, 14 липня

У Німеччині кажуть, що Європа може профінансувати більше ніж три Patriot для України Вчора, 14 липня

Джерела: 18-й пакет санкцій проти РФ відтепер блокують Словаччина і Мальта Вчора, 14 липня

Трамп підтвердив намір відправити Україні озброєння, зокрема Patriot Вчора, 14 липня

Спецпосланець Трампа приїхав до Києва Вчора, 14 липня