передплата Українською | In English

Пн, 07 жовтня 2019

Міністр енергетики США спростував тиск на Україну щодо керівництва "Нафтогазу"

Поділитися:

Міністр енергетики США Рік Перрі спростував повідомлення про те, що він тиснув на Україну з метою ввести певних людей до складу правління "Нафтогазу", заявивши, що він лише рекомендував деякі фігури на прохання українського уряду.

Міністр енергетики США Рік Перрі спростував повідомлення про те, що він тиснув на Україну з метою ввести певних людей до складу правління "Нафтогазу", заявивши, що він лише рекомендував деякі фігури на прохання українського уряду.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

За інформацією Associated Press, Перрі підштовхнув президента України Володимира Зеленського до звільнення членів правління газової компанії, а потім представив список радників.

"Те, що історія AP фактично сказала, що ми сказали: "Ви поставите цих людей туди" - просто не відповідає дійсності. Я маю на увазі, що це була повністю вигадана історія, це найкраще, що я можу сказати", - сказав Перрі на пресконференції у Вільнюсі в понеділок.

"Ми давали рекомендації на прохання українського уряду, і будемо продовжувати", - додав він.

Також, за даними ЗМІ, Трамп заявив республіканцям Палати про те, що подзвонив до Зеленського 25 липня виключно на прохання Перрі. "Єдина причина, чому я зателефонував, це тому, що Рік попросив мене. Щось про завод СПГ", - сказало одне джерело Axios, згадуючи коментарі президента.

Перрі заявив, що він закликав президента США Дональда Трампа поговорити з Зеленським, щоб створити довіру серед американських чиновників щодо того, що Київ вживає заходів для боротьби з корупцією та підвищення прозорості.

"Абсолютно, я кілька разів просив президента: "Пане президенте, ми думаємо, що в інтересах США і України, щоб ви і президент України провели розмову, і ви обговорили варіанти, які є", - сказав Перрі у Вільнюсі.

Під час дзвінка в липні Трамп тиснув Зеленського щодо розслідування проти колишнього віцепрезидента США та нинішнього кандидата в президенти Джо Байдена та його сина Хантера, згідно з транскрипцією дзвінка, оприлюдненою адміністрацією Трампа.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад