Пт, 20 вересня 2019

Зеленський дозволив їздити на "нерозмитках" ще три місяці

Президент Володимир Зеленський підписав законопроект про відстрочку на 90 днів штрафів за нерозмитнені автомобілі на іноземній реєстрації

Президент Володимир Зеленський підписав законопроект про відстрочку на 90 днів штрафів за нерозмитнені автомобілі на іноземній реєстрації.

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

Законопроект №1030 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відстрочки застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України" був прийнятий парламентом 12 вересня.

Автори законопроекту підкреслюють, що це відтермінування буде останнім і більше депутати не будуть продовжувати терміни періоду звільнення власників "євроблях" від штрафів.

У законопроекті йдеться, що розмитнити свої автомобілі власники зможуть лише за 100% ставками акцизного збору.

Нагадуємо:

22 серпня завершився термін, протягом якого власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

За найскромнішими оцінками, в Україні залишається понад 300 тис таких транспортних засобів.

Читайте також: Останній шанс: що нова влада робитиме з "євробляхами"

www.epravda.com.ua

Останні новини

Україна запровадила санкції проти Александра Лукашенка Сьогодні, 18 лютого

Зеленський: Росія намагається затягнути перемовини, які мали б уже вийти на фінальний етап Сьогодні, 18 лютого

Віткофф прокоментував перебіг переговорів у Женеві Сьогодні, 18 лютого

Переговори у Женеві, Польща хоче репарацій від РФ, контрабанда матрьошок: новини дня Сьогодні, 18 лютого

Умєров розповів про перший день переговорів у Женеві Вчора, 17 лютого

У Женеві розпочалися переговори США, України та Росії Вчора, 17 лютого

ЄС радять готуватися до ризиків через потепління на приблизно 3 градуси до кінця століття Вчора, 17 лютого

Сибіга про нову атаку РФ: Москва зневажає мирні зусилля, потрібен тиск Вчора, 17 лютого

Трамп перед зустрічами в Женеві: Україні краще швидко сісти за стіл переговорів Вчора, 17 лютого

У Єврокомісії прокоментували затримання Галущенка: "антикорупційний орган працює" 16 лютого