передплата Українською | In English

Ср, 18 вересня 2019

Зеленський не планує візит на саміт НАТО у грудні – не передбачено форматом

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський не планує візит на саміт НАТО у Лондоні, оскільки це не передбачено форматом зустрічі.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент України Володимир Зеленський не планує візит на саміт НАТО у Лондоні, оскільки це не передбачено форматом зустрічі.

Про це заявив віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба на спільному засіданні парламентських комітетів з євроінтеграції і закордонних справ.

"Станом на зараз формат у Лондоні визначений не як саміт альянсу, а як "зустріч високого рівня". Зустрічі з державами-партнерами у Лондоні не передбачені - принаймні, станом на зараз", - повідомив Дмитро Кулеба.

[L]

Водночас він запевнив, що президент приділяє значну увагу НАТО.

"Те, що Зеленський зустрічається із Північноатлантичною радою під час візиту до Києва, свідчить про увагу президента до НАТО", - зазначив віцепрем'єр.

Глава МЗС Вадим Пристайко додав, що "візит Північноатлантичної ради буде нетривіальний, і він передбачає виїзд за межі Києва".

Північноатлантична рада НАТО, тобто представники усіх 29 держав-членів Альянсу разом із генсеком Єнсом Столтенбергом, відвідає Київ 31 жовтня.

Північноатлантична рада - ключовий орган ухвалення політичних рішень у НАТО.

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад