Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає, що обов’язковою передумовою проведення виборів на Донбасі є виведення російських військ та позбавлення бойовиків контролю у регіоні.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає, що обов’язковою передумовою проведення виборів на Донбасі є виведення російських військ та позбавлення бойовиків контролю у регіоні.
Про це він заявив на прес-конференції в рамках щорічного форуму "Ялтинської європейської стратегії" (YES), повідомляє кореспондент "Європейської правди".
Волкер наголосив, що є умови проведення виборів у ОРДЛО, які він вважає неуникними - це те, що вибори мають бути вільними та чесними.
"Вільні вибори можуть проходити тільки у вільному середовищі", - підкреслив він, - "А це означає, що Росія та її посіпаки не можуть контролювати ситуацію на Донбасі на час виборів".
Вадим Пристайко, який був присутній на прес-конференції, підтвердив, що Україна не дасть згоду на вибори на умовах бойовиків.
"Ми ніколи не погоджувалися на місцеві вибори на умовах бойовиків. Це припущення можна просто відкинути відразу", - заявив він.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Макрон: європейці повинні визнати, що тепер проти нас США, Китай і Росія
Мерц окреслив, як бачить інтеграцію України до ЄС, але без швидкого вступу
МЗС: Зеленський на Кіпрі домовився про нові внески до PURL
У Литві офіційно висунули корупційні звинувачення експрем’єру Сквернялісу
Как безопаснее подойти к покупке Twitter-аккаунта
Прем’єр Албанії критикує ЄС за стратегічну помилку щодо Росії
Лідери ЄС обговорили з Зеленським відкриття переговорних кластерів і військову підтримку
У ЄС розповіли, що увійшло до 20-го пакета санкцій проти Росії
ЄС розширив санкції проти Білорусі в межах 20-го пакета заходів проти Росії
Орбан і Фіцо зняли вето: 90 млрд для України та 20-й пакет санкцій проти РФ ухвалені