Міністр закордонних справ Франції в понеділок привітав кроки Росії та України, спрямовані на врегулювання кризи між двома країнами, зокрема нещодавній обмін полоненими, але заявив, що передчасно скасовувати санкції проти Москви.

Міністр закордонних справ Франції в понеділок привітав кроки Росії та України, спрямовані на врегулювання кризи між двома країнами, зокрема нещодавній обмін полоненими, але заявив, що передчасно скасовувати санкції проти Москви.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.
"Ще не час скасовувати санкції. Ми бачимо новий образ мислення порівняно із останніми кількома роками, чому ми раді", - заявив міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан на пресконференції у Москві.
"Ми прибули запропонувати від імені президента республіки новий порядок денний довіри та безпеки", - сказав Ле Дріан.
"Настав час, щоб працювати над зменшенням недовіри", - зазначив він, цитує RFI.
Міністр оборони Франції Флоранс Парлі зазначила, що "важливо говорити один з одним, щоб уникнути непорозумінь і напруги".
Президент Франції Еммануель Макрон нещодавно назвав Росію "глибоко європейською" країною. Виступаючи перед дипломатами, Макрон заявив, що "Європа зникне", якщо не зможе переосмислити свою стратегію щодо Росії. Він категорично виступив проти посилення санкцій проти Москви.
Берлін і Париж виступають за якнайшвидше проведення саміту лідерів держав "нормандської четвірки", можливо, він відбудеться уже у вересні.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Дрони в обмін на МіГи, у Дрісколла забрали Україну, фото прем'єра Грузії з Путіним: новини дня
Посол ЄС пояснила рішення Євросоюзу про заборону передачі російських активів
ЗМІ: міністра США Дрісколла усунули від переговорів щодо України
FT: у "мирному плані" запропонували вступ України в ЄС до 1 січня 2027 року
У Мерца підтвердили візит Зеленського до Берліна
Bild: Зеленський у понеділок прибуде до Берліна
Посол України в Польщі: Зеленський може зустрітися з Навроцьким цього місяця
Трамп: США готові підтримати гарантії безпеки для України
Трамп каже, що Зеленський – єдиний, кому не подобається план завершення війни
Зеленський пояснив, як США можуть впливати на вступ України в ЄС