передплата Українською | In English

Пн, 09 вересня 2019

Цифровізация бронювання - неминуча еволюція туризму

Поділитися:

Можливість бронювання туристичних послуг в режимі онлайн набирає обертів. Вже сьогодні половина туристичних послуг і продуктів реалізуються через мережу Інтернет.

Ми вже звикли робити покупки за допомогою Інтернет: від одягу до побутової техніки, від замовлення піци до квитків на кіносеанси. Інтернет економить час і дозволяє вибирати серед безлічі варіантів.

Стрімкий розвиток IT-технологій та їх інтеграція в туристичний бізнес перенесли всі переваги онлайн-покупок у світ туристичних путівок. Системи онлайн-пошуку і бронювання стають все більш доступними і звичними для туристів.

Де бронювати тур онлайн самостійно?

Абсолютна більшість туроператорів співпрацюють з глобальними системами бронювання, через які до них надходить левова частка продажів. Бронювати тур через інтренет-агрегатори набагато зручніше, ніж відвідуючи турагентства. Подібні системи бронювання пропонують величезний вибір путівок і зручні фільтри пошуку. Незважаючи на те, що система бронювання також є посередником, ціна в системі може бути нижчою, ніж в офлайн-агентстві. Крім того, користуючись системою бронювання, можна отримувати персональні знижки і бонуси.

Але, мабуть, найперша перевага систем онлайн-бронювання - це можливість прочитати реальні відгуки: чи дійсно все виглядає саме так, як на фотографіях туроператора; які можуть бути проблеми з готелем; нюанси, про які не зможе вам розповісти жоден офісний турагент.

Вибір системи бронювання

Основні, надійні і найвідоміші системи онлайн-бронювання - це Booking і Tripadvisor. Не настільки популярний, але також може бути корисним аналог від українських розробників Tripmydream.

Booking.com

bookingcom

Найпопулярніший ресурс з бронювання в світі. Турист сплачує тільки вартість туристичної послуги, всі комісії за користування системою бронювання покриває туроператор або готель.

Вooking має серйозні корпоративні контракти з провідними туроператорами і готельними мережами і не рідко інтегрований в їхні корпоративні системи, що часто є гарантією кращої ціни.

Основний мінус Booking для наших туристів - тут мало турецьких і єгипетських готелів по системі All Inclusive.

Tripadvisor

tripadvisorcom

Ще один популярний сервіс, який дозволяє спланувати поїздку в будь-яку країну світу. Послуги сайту безкоштовні для користувачів.

Для пошуку готових турів на Tripadvisor існує спеціальний розділ сайту «Відпускні турпакети». Але найбільш корисним і вигідним Tripadvisor виявиться для самостійних мандрівників, які готові планувати поїздку, бронювати готель і купувати авіаквитки окремо.

Tripmydream

tripmydreamcom

Tripmydream - найуспішніший український туристичний онлайн-сервіс із щомісячною аудиторією 600 тисяч відвідувачів. У 2016 році був визнаний кращим туристичним стартапом на міжнародному конкурсі Seedstars Summit у Швейцарії, а в якості заслуженої винагороди отримав чек на 0 тис. і увагу світових ЗМІ.

Farvater Travel

Вітчизняний конкурент Tripmydream - Farvater.Travel. На відміну від вже згаданих систем, цей сервіс спеціалізується на продажу пакетних турів. Зручний пошук, докладна інформація, відгуки і окрема лінія для консультацій - все це є на сайті Farvater.Travel.

farvatertravel

Переваги Farvater.Travel:

- в системі представлені всі популярні туроператори України;

- кращі ціни без переплат;

- можливість оплати онлайн з додатковим 3% кешбеком.

Обирайте тур мрії за вигідними цінами, сплачуйте онлайн, не витрачаючи час на поїздку в агентство, і готуйтесь насолоджуватися омріяною відпусткою!

suntrip

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад