Нд, 08 вересня 2019

Новини вихідних: покарання "євроблях", дебати Богдана і Кличка та офшори Суркіса

Про що всі говорили на вихідних?

Про що всі говорили на вихідних?

Про зміцнення гривні. Національний банк зміцнив офіційний курс гривні на 23 копійки, встановивши його на 9 вересня на рівні 25,08 гривні за долар.

Про рейтинг України. Рейтингове агентство Fitch Rating підвищило довгостроковий та короткостроковий кредитний рейтинг України в іноземній та національній валютах з B- до B, та покращило прогноз зі стабільного на позитивний.

Про дебати Богдана і Кличка. Глава Офісу президента Андрій Богдан пояснив меру Києва Віталію Кличку, як правильно розпоряджатися бюджетом столиці.

Про подвійне оподаткування. Міністерство фінансів запропонувало перейти на систему подвійного оподаткування з низкою популярних для офшорного бізнесу країн, що дозволить збільшити надходження до бюджету.

Про офшори Суркіса. З 2002 до 2016 роки кошти, які мали надходити на рахунки Федерації футболу України, прямували на рахунки офшорної карибської кампанії "Newport Management Limited", яка обслуговувала київське "Динамо".

Про штрафи для власників "євроблях". З 22 серпня, коли почали діяти нові штрафні санкції за порушення при переміщенні нерозмитнених транспортних засобів вже складено понад 200 протоколів.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Поліція Словаччини розслідує справу про державну зраду Фіцо через рішення щодо України Вчора, 27 березня

ЗМІ: у Трампа попередили союзників про можливі перебої зі зброєю для України Вчора, 27 березня

Джерело: група експертів ЄС досі чекає у Києві допуску до "Дружби" Вчора, 27 березня

Чому важливо знати свої межі: основа контролю в азартних іграх Вчора, 27 березня

Кто устанавливает москитные сетки в Одессе Вчора, 27 березня

Генсек НАТО про гарантії безпеки від США: "Будь-які рішення щодо території має приймати Україна" 26 березня

Збройним силам Британії дозволили абордаж суден "тіньового флоту" РФ у британських водах 26 березня

Суд ЄС відхилив скарги п’ятьох росолігархів на санкції 26 березня

Зеленський підтвердив, що США пов’язують свої гарантії безпеки з виходом ЗСУ з Донбасу 26 березня

Домбровскіс: попри блокування 90 млрд для України, ЄС просувається в підготовці кредиту 26 березня