Пн, 28 квітня 2014

Змова із запахом нафти

В Антимонопольному комітеті України відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Цінова ситуація на ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами».

 

Захід відбувся за участю представників Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства аграрної політки та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства доходів і зборів України, Державної служби статистики України, учасників ринку, провідних експертів, представників громадськості та засобів масової інформації.

Фахівці Комітету не встановили достатніх підстав в учасників ринку для одночасного підвищення на однаковий рівень цін на моторні бензини та дизельне пальне протягом лютого – квітня нинішнього року. Зазначалося, що роздрібні ціни встановлені учасниками ринку, значно перевищують ті, які могли б бути оригінальними в умовах жорсткої конкуренції.

За результатами роботи «круглого столу» експертами ринку та органами влади підтримано пропозицію комітету про надання власних розрахунків та висновків щодо ціноутворення на нафтопродукти. Антимонопольний комітет України проаналізує отриману інформацію та зробить відповідні висновки, зокрема, розгляне питання про початок розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

«Такі спільні зусилля органів влади, експертів і громадськості у розв’язанні проблемних питань на ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами забезпечать розвиток чесної конкуренції та захист прав споживачів у цій сфері», – зазначив в. о. голови комітету Микола Бараш.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів Сьогодні, 13 січня

Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна Сьогодні, 13 січня

Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ Сьогодні, 13 січня

США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація Сьогодні, 13 січня

Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії Сьогодні, 13 січня

Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення Вчора, 12 січня

Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас Вчора, 12 січня

До Києва прибув глава МЗС Норвегії Вчора, 12 січня

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн Вчора, 12 січня

ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії 11 січня