Український народ перебуває в стані національно-визвольної війни і має продовжувати боротьбу за незалежність.
Український народ перебуває в стані національно-визвольної війни і має продовжувати боротьбу за незалежність. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політичний і громадський діяч, журналіст і телеведучий Дмитро Корчинський.
На думку нашого співрозмовника, спроби нинішньої влади применшити значення Дня Незалежності нагадують спроби Януковича свого часу ігнорувати святкування 20-ї річниці Незалежності.
«Власне кажучи, нова українська влада намагається повторити підходи Януковича до святкування Дня Незалежності. Ці підході не нові, але за останні 5 років ми від них відвикли», - зазначає експерт.
За словами Дмитра Корчинського, на сьогоднішній день Україна більш незалежна, ніж в будь-які інші часи, але існує ризик цю незалежність втратити.
«Власне кажучи, український народ зараз перебуває в стані національно-визвольної війни. Ми весь час маємо продовжувати боротьбу за нашу незалежність», - резюмував співрозмовник видання.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Експрезидента Вірменії Кочаряна після затримання звинуватили в корупції і відвезли в лікарню
У Вірменії затримали проросійського експрезидента Кочаряна і його сина
Зеленський опублікував привітання Трампа з Днем Незалежності, натякнувши на ракети до Patriot
Зеленський попросив провести наступне засідання "коаліції охочих" восени
Україна і Британія підписали історичну угоду у сфері штучного інтелекту
Італія готує новий пакет допомоги Україні
Прем’єр Британії у Києві оголосив про передачу технологій виробництва Storm Shadow
Кошта обговорить допомогу Україні й розширення ЄС під час туру євростолицями
ЗМІ: уряд Канади очікує, що торгова війна зі США буде довготривалою
Україна та Норвегія підписали декларацію про стратегічне партнерство