Чт, 22 серпня 2019

Берлін з появою нового уряду сподівається прогресу на Донбасі

Глава МЗС Німеччини заявив, що перспективи мирного врегулювання конфлікту на сході України можуть з'явитись у вересні - після того, як буде сформований новий уряд країни.

Глава МЗС Німеччини заявив, що перспективи мирного врегулювання конфлікту на сході України можуть з'явитись у вересні - після того, як буде сформований новий уряд країни.

Про це він заявив у середу, 21 серпня, за підсумками переговорів з главою російського МЗС Сергєєм Лавровим у Москві, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

[L]

При цьому Маас наголосив, що для мирного врегулювання на Донбасі необхідні конструктивні кроки з обох сторін.

"Звільнення українських моряків могло б стати важливим внеском Росії в мирне врегулювання на Донбасі", - зазначив німецький дипломат.

Своєю чергою, Лавров на питання журналістів, чи відповідає істині інформація про те, що російська влада може до кінця серпня звільнити затриманих у Керченській протоці українських моряків, відповів, що потрібна "кропітка робота на результат".

"Щоб просувати цю тему, потрібно домовлятися не тільки в принципі, але і погоджувати правові, технічні, організаційні аспекти", - заявив він.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів Вчора, 10 березня

Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений Вчора, 10 березня

Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України Вчора, 10 березня

Зеленський: тристороння зустріч з РФ і США відкладається за пропозицією американців 09 березня

Проугорська група в Європарламенті вимагала засудити "погрози" Зеленського Орбану 09 березня

Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання" 09 березня

Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем 09 березня

Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля? 09 березня

Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва 08 березня

Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори 08 березня