Ср, 21 серпня 2019

Трампа досі чекають у Данії - прем'єрка

Прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен висловила "жаль" і "здивування" після того, як дізналася, що президент США Дональд Трамп скасував офіційний візит до Данії у вересні.

Прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен висловила "жаль" і "здивування" після того, як дізналася, що президент США Дональд Трамп вирішив скасувати офіційний візит до Данії у вересні.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише EUobserver.

"Шкода", - сказала вона в середу, адже підготовка тривала досить довго.

Трампа все одно хотіли би вітати в Данії, додала вона. Досі не траплялося, щоб запрошення від Данського королівського дому було відхилене.

[L]

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп вирішив не здійснювати візит до Данії на початку вересня через небажання країни обговорювати продаж Гренландії.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський поговорив зі Стармером після послаблення британських санкцій проти РФ Сьогодні, 21 травня

Нова влада Угорщини офіційно запропонувала обмежити прем’єрство вісьмома роками Сьогодні, 21 травня

Олександр Усик - Ріко Верхувен: Місматч року чи новий тренд у великому спорті? Сьогодні, 21 травня

Як прийняття нового Цивільного кодексу вплине на ринок авто: думка експерта Сьогодні, 21 травня

У Британії перепросили за "незграбне" рішення щодо санкцій проти РФ Вчора, 20 травня

Вучич розповів про розмову із Зеленським та підтвердив візит української делегації  Вчора, 20 травня

ЄС та Україна домовились щодо "макрофіну" на 8,35 млрд євро у рамках кредиту на 90 млрд Вчора, 20 травня

ЗМІ: до нового "мініпакета" санкцій проти Росії може потрапити патріарх Кирил Вчора, 20 травня

Сибіга розповів про початок консультацій з Угорщиною щодо питання нацменшин Вчора, 20 травня

У партії влади попереджають, що вступу до ЄС не буде до завершення війни Вчора, 20 травня