Ср, 21 серпня 2019

Після зустрічі з Макроном від Путіна очікують звільнення політв'язнів - Зеркаль

Після зустрічі у Франції з президентом Еммануелем Макроном від президента РФ Владіміра Путіна чекають подальших кроків зі звільнення політв'язнів, вважає заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

Після зустрічі у Франції з президентом Еммануелем Макроном від президента РФ Владіміра Путіна чекають подальших кроків зі звільнення політв'язнів, вважає заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Всі вимагають від Москви звільнення політв'язнів. Це є однією з передумов для подальшого розвитку діалогу. Для нас, дійсно, важливо не хто привезе, а щоб вони повернулися", - сказала вона, відповідаючи на запитання про можливості звільнення політв'язнів напередодні візиту голови МЗС Німеччини Гайко Мааса до Москви.

Зеркаль зазначила, що на зустрічі президентів РФ Путіна і Франції Макрона обговорювалося питання полонених українців. "Ці питання обговорювалися, і від Путіна очікують подальших кроків", - каже заступниця міністра.

Як повідомлялося, 20 серпня правозахисний центр "Меморіал" повідомив, що засуджених в РФ п'ятьох громадян України перевели з виправних колоній в слідчий ізолятор "Лефортово" в Москві.

20 серпня в СІЗО "Лефортово" взяли передачі для Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха і Олександра Кольченко. На думку правозахисників, це свідчення того, що всі зазначені особи містяться в установі.

Російський "Интерфакс" з посиланням на обізнане джерело повідомив, що п'ятеро громадян України можуть бути видані на батьківщину для відбування покарання.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Axios: Зеленський наступного тижня може відвідати США або зустрінеться з Трампом в Давосі Сьогодні, 09 січня

Зеленський: документ про гарантії безпеки готовий до погодження з Трампом Вчора, 08 січня

Чехія і Словаччина відновлять консультації, заморожені через розбіжності щодо України Вчора, 08 січня

Як відстежувати ефективність ваших ставок як професійний гандикапер Вчора, 08 січня

Огляд 4-ї гри «Клівленд Кавальєрс» проти «Індіана Пейсерз» Вчора, 08 січня

Зеленський на Кіпрі попросив ЄС не висувати Україні "надмірних вимог" під час перемовин 07 січня

"Про ядерну зброю не йдеться": Зеленський розповів про європейські гарантії Україні 07 січня

Зеленський анонсував нові перемовини з представниками США: говоритимуть про території 07 січня

Макрон: кілька тисяч військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню 07 січня

Карні розповів про внесок Канади у гарантії безпеки для України 07 січня