Сб, 22 червня 2019

Путін заборонив авіакомпаніям РФ літати в Грузію

Президент РФ Володимир Путін заборонив авіакомпаніям Російської Федерації з 8 липня літати в Грузію.

Президент РФ Володимир Путін заборонив авіакомпаніям Російської Федерації з 8 липня літати в Грузію.

Про це пише Громадське з посиланням на опублікований на сайті Кремля указ Путіна.

Повідомляється, що указ "щодо окремих заходів із забезпечення нацбезпеки Росії та її громадян" "тимчасово забороняє здійснювати повітряні перевезення (зокрема комерційні) громадян з території РФ на територію Грузії".

Також на час дії заборони російським туроператорам радять не продавати тури з Росії у Грузію.

Крім того, як відзначає видання, Путін наказав повернути росіян з Грузії.

"Вжити заходів щодо забезпечення повернення росіян з Грузії, а російському МЗС - забезпечити у координації з владою Грузії безпеку громадян РФ у Грузії", - ідеться у повідомленні.

Нагадаємо:

Через скандал із російськими депутатами, які з’явилися у грузинському парламенті, у четвер ввечері в Тбілісі почалися масові протести. Опозиція висунула вимогу про відставку спікера, голів МЗС та прикордонної служби, а згодом спробувала взяти штурмом парламент.

Вночі поліція розігнала людей за допомогою сльозогінного газу, але згодом вони повернулися.

Під час сутичок під парламентом Грузії постраждали 240 людей, більше сотні досі перебувають у лікарнях.

У п’ятницю на тлі зростання напруги у відставку подав спікер грузинського парламенту.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду Сьогодні, 18 квітня

Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ Сьогодні, 18 квітня

"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки Сьогодні, 18 квітня

Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України 16 квітня

Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ 16 квітня

Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини 16 квітня

У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси 16 квітня

Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня 16 квітня

Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня 16 квітня

Сибіга закликав світ діяти після чергової загибелі цивільних від ударів РФ 16 квітня