Про що всі говорили сьогодні?
Про SkyUp. Суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. У самій авіакомпанії назвали таке рішення незаконним і закликали владу втрутитись у ситуацію. Міністр інфраструктури Володимир Омелян натякнув, що за відкликанням ліцензії у SkyUp може стояти олігарх Ігор Коломойський.
Про ціни на газ. Кабінет міністрів змінив формулу розрахунку ціни газу, який НАК Нафтогаз України продає населенню і теплокомуненерго.
Про жарти із зниженням тарифів. Володимир Зеленський не давав прямих обіцянок знизити тарифи для населення - він говорив про це у "жартах" і "напівнатяках", заявив представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус. Згодом Герус вибачився за свої слова.
Про нову посаду Абромавичуса. Екс-міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса призначили членом наглядової ради державного концерну "Укроборонпром".
Про ямковий ремонт доріг. "Укравтодор" виконав 50% плану з ямкового ремонту, ліквідувавши ями на трьох мільйонах квадратних метрів українських доріг.
Ви хочете знати більше?
Мільярди за голоси. Куди діваються гроші на розвиток з бюджету
Напередодні парламентських виборів українці отримають чергові подарунки від депутатів. За чий кошт банкет?
Конфлікт перевізників: що відбувається навколо авіакомпанії Sky Up
Суд відкликав ліценцію у авіаперевізника Sky Up, компанія вже назвала рішення незаконним і подала апеляційну скаргу. Чого очікувати пасажирам та до чого тут Ігор Коломойський?
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сенатори США вперше з 2022-го відвідали Одесу
Угорщина заявила, що припиняє постачання дизельного палива до України
Словаччина слідом за Угорщиною зупиняє експорт дизельного палива в Україну
В Умєрова кажуть, що Україна та РФ мали окрему зустріч у Женеві
Україна запровадила санкції проти Александра Лукашенка
Зеленський: Росія намагається затягнути перемовини, які мали б уже вийти на фінальний етап
Віткофф прокоментував перебіг переговорів у Женеві
Переговори у Женеві, Польща хоче репарацій від РФ, контрабанда матрьошок: новини дня
Умєров розповів про перший день переговорів у Женеві
У Женеві розпочалися переговори США, України та Росії