передплата Українською | In English

Ср, 12 червня 2019

Парламентські вибори: депутат шокував тих, хто досі сподівається на диво

Поділитися:

Системною законодавчою роботою у парламенті можуть займатися тільки одиниці.

Системною законодавчою роботою у парламенті можуть займатися тільки одиниці. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів депутат ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.

За словами нашого співрозмовника, після введення в дію указу президента про розпуск Верховної Ради, парламентарі «або деморалізовані, або переключаються на забезпечення свого політичного майбутнього».

«Парламент сьогодні паралізований, хоча минулий тиждень показав, що є все-таки моменти, які об'єднують Раду. Закон про тимчасові слідчі комісії, ще ряд законодавчих актів показали, що, в принципі, якщо парламент хоче, то може працювати. Але чим ближче буде до виборів, тим менше шансів на продуктивну роботу, хиба що на піар», - констатує експерт.

Системна проблема, пов’язана з роботою українського парламенту, на думку депутата, полягає у величезних проблемах з дисципліною.

«В парламенті нібито з першого дня функціонувала конституційна коаліція - понад 300 депутатів, це була рекордна коаліція в Україні, конституційна більшість, але саме через цю недисциплінованість ця коаліція стала дуже швидко бездіяльною, імпотентною, не виправдала покладених на неї надій, і тому це підірвало довіру до парламенту, і сьогодні парламент має критично низку довіру, він сьогодні є паралізований», - пояснює наш співрозмовник.

На думку Сиротюка, наступний парламент ризикує повторити долю нинішнього.

«Якщо ми проаналізуємо розклади тих політичних сил, які проходять у парламент, набираючи людей без будь-якого досвіду спільної роботи та розуміння спільної ідеологічної єдності, то я думаю, що наступний парламент буде теж не дуже працездатним в плані дисципліни», - каже експерт.

За словами Сиротюка, для забезпечення продуктивної та якісної роботи в парламенті мають бути «професійні команди ідеологічно налаштованих політиків, які готові до цієї складної політичній діяльності».

«Ця діяльність не така проста, як здається по телевізору: це треба сидіти, вчитуватися в закони, в поправки, брати участь в засіданнях постійно. В парламент проходять лобісти, які вирішують свої питання, потім йдуть на телевізор піаряться, а системною законодавчою роботою можуть займатися тільки одиниці, тому що дуже специфічна, дуже важка і дуже високопрофесійна робота», - додає співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

Новини 5 червня: ціни на газ, Роналду, гарантований мінімальний дохід Вчора, 05 червня

Допомогу по частковому безробіттю оформили 11 тисяч роботодавців на 230 мільйонів Вчора, 05 червня

Підтримка вступу в ЄС знизилась до 46%, у НАТО - майже до 42% Вчора, 05 червня

Борги "Гарантованого покупця" сягнули 20 мільярдів – Міненерго Вчора, 05 червня

Міністр фінансів заперечує наявність гарантованого мінімального доходу в меморандумі з МВФ Вчора, 05 червня

Новини 4 червня: 5% падіння, програма Кабміну, Зеленський і банки 04 червня

Іспанія передумала відкривати кордони з Францією і Португалією 22 червня 04 червня

Зеленський знову пообіцяв "дотиснути" банки до кредитних ставок у 5-6% 04 червня

В Одесі відкрився новий сайт про місцеві заходи і життя в місті 04 червня

Стефанішина стала віцепрем’єром з питань інтеграції до ЄС і НАТО 04 червня