На посаду лідера Консервативної партії Британії і відповідно – на пост прем’єра офіційно претендують 10 політиків.
На посаду лідера Консервативної партії Британії і відповідно - на пост прем’єра офіційно претендують 10 політиків.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.
Перелік претендентів на лідерство в партії оголосила заступниця голови партійного комітету 1922 Шеріл Гіллан.
Кандидатами стали:міністр з питань довкілля Майкл Гоув, міністр охорони здоров'я Метт Хенкок, колишній організатор парламентської більшості Марк Гарпер, міністр закордонних справ Джеремі Хант, міністр внутрішніх справ Саджид Джавід, колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон, колишня лідерка Палати громад Андреа Лідсом, колишній секретар з питань праці і пенсій Естер Маквей, колишній міністр з питань Brexit Домінік Рааб і секретар з міжнародного розвитку Рорі Стюарт.
Сем Гийма, єдиний претендент, що підтримує другий референдум щодо Brexit, знявся з гонки невдовзі після закриття подачі заявок, заявивши, що у нього не було достатньо часу для забезпечення своєї підтримки.
[L]
Тереза Мей офіційно пішла з посади лідера Консервативної партії минулого тижня, але залишиться прем'єр-міністром до тих пір, поки не буде обраний її наступник.
Партія розраховує обрати нового лідера наприкінці липня.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Буданов: переговори з Росією за участю США тривають, попри заяви з Вашингтону
Буданов назвав головні перепони для участі Європи у мирних переговорах
Трамп: війська Ізраїлю, що прямували до Лівану, повертаються назад
Какие бывают неисправности стиральных машин
Президент Румунії вимагає від РФ обстрілювати Україну без загрози для його співгромадян
Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною
Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА"
Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула
Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований
Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро