Більшість країн Європейського Союзу підтримають нове відтермінування виходу Великої Британії з блоку, незалежно від того, хто стане наступним британським прем'єр-міністром.

Більшість країн Європейського Союзу підтримають нове відтермінування виходу Великої Британії з блоку, незалежно від того, хто стане наступним британським прем'єр-міністром.
Як повідомляє "Європейська правда", про це пише The Times із посилання на високопоставлене європейське джерело.
За даними видання, щонайменше 25 європейських урядів, в тому числі Німеччина, готові відтермінувати Brexit.
В Європі вважають, що майбутній глава уряду Британії буде змушений використати додатковий час для другого референдуму, щоб отримати згоду депутатів у парламенту на затвердження угоди з ЄС.
Очікується, що кінцевий термін виходу Британії з ЄС буде відкладений до весни наступного року. Як відомо, за останніми домовленостями Британії має залишити блок 31 жовтня.
[L]
Як відомо, 7 червня прем’єрка Британії Тереза Мей покидає пост лідера Консервативної партії, проте очолюватиме уряд, доки однопартійці не оберуть її наступника. Як очікується, процес вибору завершиться на початку липня.
Серед основних претендентів на посаду - колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон, його наступник Джеремі Хант, колишній міністр з Brexit Домінік Рааб і міністр навколишнього середовища Майкл Гоув.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Таємна зброя США, деталі переговорів з РФ, гурт премʼєра Вірменії: все за вихідні
Axios: у США заявили про можливу зустріч Путіна і Зеленського
В ОАЕ завершився новий раунд переговорів між Україною, США та Росією
Reuters: ЄС турбує "концентрація повноважень" Трампа в Раді миру
Оптимальний спосіб перевезти тендітні предмети без пошкоджень
Дитячий розважальний центр: простір для радості та великих відкриттів
Ринок праці-2026: бізнес у лещатах кадрового голоду та несподіваний бум у сфері послуг
Сибіга про новий масований удар РФ: ракети вразили й стіл для переговорів
Переговори Україна-США-РФ, деталі "плану процвітання", генератори Києву: новини дня
Зеленський розповів, що в Давосі домовився з Трампом про ракети до Patriot