Продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом є однією з умов отримання нашою країною другого траншу макрофінансової допомоги Євросоюзу в обсязі 500 млн євро.
Продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом є однією з умов отримання нашою країною другого траншу макрофінансової допомоги Євросоюзу в обсязі 500 млн євро.
Як повідомляє "Європейська правда", про це у коментарі УНІАН нагадав голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.
"МВФ - одна з умов. Україна повинна перебувати у програмі з МВФ, щоб отримати нашу макрофінансову підтримку", - сказав Мінгареллі.
[L]
За його словами, є й інші умови, але оскільки діалог щодо їх виконання з українською владою триває, назвати конкретних дат надання траншу він не може.
"Не можу сказати. Обговорення між Єврокомісією і міністром фінансів Маркаровою щодо оцінки повноти виконання умов програми триває. Діалог триває, але я не можу назвати жодних дат", - додав Мінгареллі.
[L]
Європейська рада у червні 2018 року остаточно затвердила четверту програму макрофінансової допомоги для України в обсязі 1 млрд євро.
У грудні Єврокомісія надала Україні перший транш макрофінансової допомоги обсягом 500 млн євро у вигляді позики під процентну ставку 1,25% річних з погашенням у квітні 2033 року.
15 березня в Мінфіні повідомили, що в Україні працює оціночна місія Євросоюзу з питання надання нашій країні другого траншу макрофінансової допомоги в обсязі 500 млн євро, прогнозуючи отримання цих коштів не раніше квітня.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
CNN: Китай сказав ЄС, що не хоче поразки Росії у війні
У Кишиневі проходить перший саміт Молдова-ЄС
Нідерланди звинувачують Росію у масовому використанні хімзброї проти України
ЗМІ: Німеччина хоче укласти зі США угоду про Patriot для України
Україна отримає 76 млн євро на євроколію від Львова до польського кордону
Україна викликала на розмову посла Угорщини
Зеленський обговорить з Трампом поновлення постачання зі США ракет до Patriot
Зеленський: Україна домовилася з кількома компаніями США про спільне виробництво БПЛА
Фон дер Ляєн: у відповідь на призупинення допомоги Україні від США ЄС посилить підтримку
Швеція виділяє кошти на нові стволи для установок Archer для України