передплата Українською | In English

Ср, 22 травня 2019

Ляшко порівняв Зеленського з Януковичем і передрік Україні хаос

Поділитися:

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко назвав Президента України Володимира Зеленського «Януковичем і узурпатором...

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко назвав Президента України Володимира Зеленського «Януковичем і узурпатором влади» та заявив, що Україну чекає реванш «Партії регіонів».

Про це він написав у Facebook, пише МІСТО.

Ляшко заявив, що Зеленський – це не самостійна фігура та може діяти в інтересах Москви.

«Указ Зеленського про розпуск Парламенту – неконституційний, незаконний і свавільний! Зеленський – як Янукович, який у 2010 році після виборів через продажних суддів КС змінив Конституцію, щоб захопити владу. Результат – убивства людей, війна і хаос!

Я абсолютно впевнений, що більшість громадян чекають від нового Президента дотримання Конституції і законів України. Лише це врятує державу від хаосу і беззаконня.

Натомість Зеленський і його оточення йдуть шляхом Януковича – користуючись своїм тимчасовим високим рейтингом, намагаються рейдернути Парламент, щоб захопити владу в Україні. Це називається узурпація державної влади», – повідомив «радикал».

Прокоментував Ляшко також зустріч Президента з головами фракцій.

«Це було дуже убоге дійство! Особливо, коли Андрій Богдан смикав Зеленського за штани чи рубашку, коли той хотів щось сказати. Через кілька годин Президент призначив свого наглядача-смикача головою Адміністрації», – написав той.

Ляшко також додав, що Зеленський може діяти в інтересах Москви.

«Застерігаємо українців, що систематичне порушення новим Президентом зі старту Конституції і законів України загрожує дестабілізацією держави та керованим хаосом, не виключено – в інтересах Москви. Шабаш регіональних відьом у Раді під час інавгурації Зеленського – уперше із січня 2014 року – показав, що країна опинилась на порозі контрреволюції. Зеленський із президента надії швидко перетворюється на президента хаосу і розвалу держави», – заявив той.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата