Вт, 14 травня 2019

Климпуш-Цинцадзе: європейські країни можуть зруйнувати Мінськ, якщо простять Росію

Незважаючи на заяви про можливу "смерть Мінська" через кризу в Раді Європи,  віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що санкції, прив'язані до Мінських угод, будуть поновлені.

Незважаючи на заяви про можливу "смерть Мінська" через кризу в Раді Європи, віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що санкції, прив'язані до Мінських угод, будуть поновлені.

Про це вона заявила журналістам в Брюсселі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Віце-прем’єрка вважає, що санкції, запроваждені проти Росії, мають поновити у червні, оскільки Росія продовжує порушувати "Мінські угоди".

"Ми маємо шанси продовжити санкції (запроваджені на рівні ЄС) в червні на основі Мінська", - заявила вона.

Коментуючи резонансну заяву міністра Клімкіна про кризу в Раді Європи, віце-прем’єрка також заявила, що йдеться не про можливій вихід України з Мінська, а про імовірну шкоду Мінським угодам через дії європейських партнерів.

"Я зрозуміла міністра Клімкіна таким чином: якщо наші європейські партнери руйнуватимуть засади, на яких Росія може повернутися до ПАРЄ, то ці європейські країни можуть звинувачувати самі себе у тому, що вони зруйнували Мінськ", - пояснила вона.

Як повідомлялося, раніше Клімкін заявив, що обіцяє "смерть Мінська" у разі, якщо держави Європи підуть на прощення Росії у Раді Європи.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Естонія пропонує заборонити в'їзд до ЄС російським учасникам війни проти України Сьогодні, 29 січня

ЄС виділив "Нафтогазу" екстрену позику у 50 млн євро Сьогодні, 29 січня

Мерц: вступ України до ЄС у 2027 році – неможливий Сьогодні, 29 січня

Єврокомісарка Кос 29 січня проінформує Раду ЄС про роботу над "планом процвітання" України Сьогодні, 29 січня

Макрон про зустрічі в Абу-Дабі: європейці мають бути залучені до питань, що їх стосуються Вчора, 28 січня

Віткофф і Кушнер не поїдуть на найближчі переговори з РФ та Україною, але участь США "ймовірна" Вчора, 28 січня

Рада ЄС 29 січня обговорить Україну та гарантії безпеки, Сибіга доєднається онлайн Вчора, 28 січня

Кубілюс пропонує створити Раду безпеки Європи: "маємо стати лагідним гігантом" Вчора, 28 січня

Прем'єр Чехії хоче помирити президента і главу МЗС на тлі скандалу про шантаж Вчора, 28 січня

Латвія готує план для швидкого закриття доріг на східному кордоні Вчора, 28 січня