передплата Українською | In English

14 травня

Від чого відвертає нашу увагу Рева, ображаючи мешканців Донбасу

Поділитися:

Держава повинна забезпечувати виконання законів щодо пенсійного забезпечення, якщо мешканець Донбасу не переходив на російське громадянство.

Держава повинна забезпечувати виконання законів щодо пенсійного забезпечення, якщо мешканець Донбасу не переходив на російське громадянство. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів голова Громадської палати України, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок Петро Петриченко.

Коментуючи ситуацію, яка склалася навколо позовів щодо міністра соцполітики Андрія Реви через його слова, в яких він обізвав українців на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей «мразями», наш співрозмовник зазначає наступне: «Це питання треба розглядати в контексті минулої виборчої кампанії. Політика колишнього президента - це політика подвійних стандартів: говориться одне, а робиться зовсім інше.

Тому тут я вбачаю більш політичний аспект. Тим не менш, будь-яка заява керівника щодо виплати або невиплати пенсій повинна базуватися на законодавчих актах, на конституційних засадах. Немає жодного закону про те, що Іванов, Петров чи Сидоров, який проживає в окупованому Донецькому чи Луганському регіоні, не є громадянином України. Якщо таких фактів немає, то держава повинна забезпечувати виконання законів щодо пенсійного забезпечення, якщо людина не переходила на російське громадянство».

На думку експерта, політика держави повинна будуватися на процесах, спрямованих на об'єднання, а не на роз'єднання людей.

«Я дуже негативно ставлюся до Реви, до його соціальної політики, якої, по суті, в державі немає. Щодо «мразєй». Не можна людину безпідставно оскорбляти, тим більше посадовій особі. Я вам навіть більше скажу, коли були президентські вибори, то Супрун казала, що «як тільки Зеленський виграє, я виїду з країни» - сидить, і буде працювати далі.

Так і ті, хто говорив, що спалить себе на Майдані. І заява Реви - це теж одна з спекулятивних методик, намагання створити маневр, що відволікає від істинних причин не вирішення проблем», - каже співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

З уряду Австрії звільнили всіх ультраправих міністрів крім глави МЗС Сьогодні, 21 травня

США: санкції проти "Північного потоку-2" будуть незабаром Сьогодні, 21 травня

Степан Хмара: Степан Хмара. У Зеленського є бажання працювати Сьогодні, 21 травня

Україна вносить зміни до Угоди про вільну торгівлю з Грузією Сьогодні, 21 травня

Посол при НАТО готовий очолити МЗС, Зеркаль – піти в АП Сьогодні, 21 травня

Місія МВФ прибула в Україну на тлі оновлення влади Сьогодні, 21 травня

Зеленський закликав США до посилення санкцій проти Росії Сьогодні, 21 травня

Гройсман закликав Зеленського якнайшвидше внести кандидатуру нового прем’єра Сьогодні, 21 травня

Перевернуті догори дригом державні прапори та герб України: які казуси відбулися на інавгурації Вчора, 20 травня

У Єврокомісії Зеленському прогнозують "дуже швидкий старт" Вчора, 20 травня