передплата Українською | In English

14 травня

Від чого відвертає нашу увагу Рева, ображаючи мешканців Донбасу

Поділитися:

Держава повинна забезпечувати виконання законів щодо пенсійного забезпечення, якщо мешканець Донбасу не переходив на російське громадянство.

Держава повинна забезпечувати виконання законів щодо пенсійного забезпечення, якщо мешканець Донбасу не переходив на російське громадянство. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів голова Громадської палати України, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок Петро Петриченко.

Коментуючи ситуацію, яка склалася навколо позовів щодо міністра соцполітики Андрія Реви через його слова, в яких він обізвав українців на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей «мразями», наш співрозмовник зазначає наступне: «Це питання треба розглядати в контексті минулої виборчої кампанії. Політика колишнього президента - це політика подвійних стандартів: говориться одне, а робиться зовсім інше.

Тому тут я вбачаю більш політичний аспект. Тим не менш, будь-яка заява керівника щодо виплати або невиплати пенсій повинна базуватися на законодавчих актах, на конституційних засадах. Немає жодного закону про те, що Іванов, Петров чи Сидоров, який проживає в окупованому Донецькому чи Луганському регіоні, не є громадянином України. Якщо таких фактів немає, то держава повинна забезпечувати виконання законів щодо пенсійного забезпечення, якщо людина не переходила на російське громадянство».

На думку експерта, політика держави повинна будуватися на процесах, спрямованих на об'єднання, а не на роз'єднання людей.

«Я дуже негативно ставлюся до Реви, до його соціальної політики, якої, по суті, в державі немає. Щодо «мразєй». Не можна людину безпідставно оскорбляти, тим більше посадовій особі. Я вам навіть більше скажу, коли були президентські вибори, то Супрун казала, що «як тільки Зеленський виграє, я виїду з країни» - сидить, і буде працювати далі.

Так і ті, хто говорив, що спалить себе на Майдані. І заява Реви - це теж одна з спекулятивних методик, намагання створити маневр, що відволікає від істинних причин не вирішення проблем», - каже співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Туреччина направить чергове судно до Кіпру попри санкції ЄС Сьогодні, 16 липня

Міністр юстиції Австрії погодив видачу Фірташа США Сьогодні, 16 липня

Соціологія: визначилася трійка лідерів серед кандидатів у Верховну Раду за мажоритарними списками у 94-му окрузі Сьогодні, 16 липня

Наступниця Юнкера просить Європарламент затвердити її президентом Єврокомісії Сьогодні, 16 липня

Корупція, контрабанда і боротьба з корумпованою митницею Сьогодні, 16 липня

Гройсман: Ціни на газ в Україні мають знижуватися, бо вони впали у Європі Сьогодні, 16 липня

ЄС запроваджує санкції проти Туреччини за бурові роботи поблизу Кіпру Сьогодні, 16 липня

Новини 15 липня: зниження ціни на газ, закупівля рацій для армії, реєстр боржників Вчора, 15 липня

Україна замінить 12 послів, в тому числі у США – офіс президента Вчора, 15 липня

Парламент Німеччини веде розслідування проти міністра оборони, яка має очолити Єврокомісію Вчора, 15 липня