До другого туру президентських виборів в Литві пройшли екс-міністр фінансів Інгрида Шимоніте (31,13%) та економіст Гітанас Науседа (30,95%). Шимоніте отримала на 2647 голосів більше, ніж її суперник.
До другого туру президентських виборів в Литві пройшли екс-міністр фінансів Інгрида Шимоніте (31,13% голосів) та економіст Гітанас Науседа (30,95%). Шимоніте отримала на 2647 голосів більше, ніж її суперник.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на 15min.lt.
Висуванець Партії зелених та селян, чинний прем’єр-міністр Саулюс Скверняліс, отримав 19,72% і посів третє місце у президентській гонці.
Також напередодні у Литві відбулися два референдуми - про розширення подвійного громадянства та скорочення кількості парламентарів у литовському Сеймі зі 141 до 121, проте громадяни вирішили не змінювати конституцію.
[L]
Лідери перегонів декларують практично однаковий чіткий проєвропейський зовнішньополітичний курс і анонсують продовження дружнього до України курсу та виступають за надання Україні членства в ЄС та НАТО.
Другий тур президентських виборів відбудеться 26 травня одночасно з виборами до Європарламенту.
Детальніше про президентські перегони у репортажі "ЄвроПравди" з Литви: "Даля йде з посади президента: як вибори змінять курс Литви щодо України".
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Міжнародний реєстр збитків для України відкрив нові категорії заяв
Глава МЗС Литви закликає надати Україні повноправне членство в ЄС до 2030 року
В Угорщині Андраш Бака офіційно вступив на посаду президента
Трамп оголосив про триденну відстрочку нових мит для Канади
Зеленський вніс до ВР кандидатуру Сибіги на призначення главою МЗС
У Латвії сталась масштабна кібератака: президент каже про загрозу нацбезпеці
Туск: напад на українських дітей у Бидгощі – це антипольська дія
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення