Вт, 23 квітня 2019

Туск поговорив із Зеленським: чекаємо саміту Україна-ЄС в липні

Президент Євроради Дональд Туск провів телефонну розмову з переможцем президентських виборів в Україні Володимиром Зеленським.

Президент Євроради Дональд Туск провів телефонну розмову з переможцем президентських виборів в Україні Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"По-перше, добрий телефонний дзвінок з Володимиром Зеленським, обраним президентом України, який ще не вступив на посаду. Я запевнив його в тому, що ЄС незмінно підтримує Україну. Чекаємо нашої співпраці та саміту Україна-ЄС у липні", - написав Туск у своєму Twitter українською.

По-перше, хороший телефонний дзвінок з Володимиром Зеленським, обраним Президентом України, який ще не вступив на посаду. Я запевнив його в тому, що ЄС незмінно підтримує Україну. Чекаємо нашої співпраці та саміту Україна-ЄС у липні.

- Donald Tusk (@eucopresident) 23 квітня 2019 р.

Він також поговорив по телефону з чинним президентом Петром Порошенком "після 5 років доброї співпраці".

"Конкурентні, вільні та чесні президентські вибори з мирною передачею (влади) є найкращим доказом прогресу та демократії України", - зазначив Туск.

Phone call with @poroshenko after 5 years of good cooperation. The competitive, free and fair presidential elections with a peaceful hand over is the best proof of Ukraine's progress and democracy.

- Donald Tusk (@eucopresident) 23 квітня 2019 р.

Черговий саміт Україна-Євросоюз відбудеться 8 липня.

Торішній саміт Україна-ЄС відбувався в Брюсселі, ймовірно, цьогорічна зустріч пройде у Києві, проте місце проведення ще не оголошували.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Глава МЗС Німеччини прибув до Києва на тлі нічного ракетного удару РФ Сьогодні, 22 серпня

Глава Євроради візьме участь у зустрічі "коаліції охочих" 24 серпня в Києві Вчора, 21 серпня

Туск вважає, що Німеччина не повинна карати підозрюваних у підриві "Північних потоків" Вчора, 21 серпня

Україна готова допомогти партнерам в ЄС у протидії гібридному впливу Росії Вчора, 21 серпня

На кордоні з Молдовою призупинив роботу пункт пропуску через удар РФ Вчора, 21 серпня

В Румунії показали відео знищення морського дрона з винищувача F-16 Вчора, 21 серпня

ЄС обіцяє зміни для українців, реакція на обстріл Києва, морський дрон РФ у Румунії: новини дня 20 серпня

Міжнародний реєстр збитків для України відкрив нові категорії заяв 20 серпня

Глава МЗС Литви закликає надати Україні повноправне членство в ЄС до 2030 року 20 серпня

В Угорщині Андраш Бака офіційно вступив на посаду президента 19 серпня