Про що всі говорили сьогодні?
Про тарифи на газ. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман ініціює відставку глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва в разі відмови компанії знизити до 24 квітня 2019 року ціну на газ, що відпускається для потреб населення.
"Нафтогаз", у свою чергу, просить скасувати Положення про покладення спеціальних обов’язків, бо інакше компанія буде змушена з 1 травня підняти ціну на газ для населення на 15%.
Про "маршрутку" від Uber. Компанія Uber планує в травні 2019 року запустити в Києві пілотний проект Uber Shuttle - сервіс з бронювання місця в мікроавтобусі, який буде слідувати по ряду обраних напрямків у межах міста.
Про підвищення зарплат. У I кварталі 2019 року підприємці України поліпшили свої прогнози щодо темпів зростання економіки протягом наступних 12 місяців.
Про Ryanair. Ryanair відкрив продажу квитків на маршрут Одеса-Гданськ, який став шостим напрямком бюджетника з Одеси.
Про російську нафту. Польща знайшла заміну російській нафті.
Ви хочете знати більше?
Небезпечний туризм. Чому не варто літати чартерами в Туреччину та Єгипет
Що не так з "чартерними" авіакомпаніями, якими українці літають на популярні курорти, і чому ці перевізники все більше наражають на небезпеку пасажирів.
Як влаштований кіберзахист мобільного оператора: репортаж з кіберцентру Turkcell
Мобільний оператор lifecell привіз 11 українських журналістів у головний офіс компанії Turkcell Group у Стамбулі, познайомив з керівництвом групи і показав центр оперативного управління турецької мобільної мережі та центр кібербезпеки. (рос)
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Делегація України вирушила на новий раунд перемовин з РФ і США у Женеві
Рубіо запевнив міністрів G7, що США залишаються у переговорному процесі щодо України
Зеленський прокоментував рішення Макрона поговорити з Путіним
Cікорський: Європа має повне право бути за столом переговорів щодо війни РФ і України
Зеленський розповів, як ракети ППО прийшли в Україну з ЄС прямо перед атакою 12 лютого
Зеленський і Рютте розповіли у Мюнхені, яку мету ставить Росія зараз у "мирних" переговорах
Зеленський наїхав на Орбана, який "збільшує свій живіт", і нагадав про танки в Будапешті
Стало відомо, з ким, крім держсекретаря США, зустрінеться Зеленський у Мюнхені в суботу
Трамп про завершення війни: Зеленський має "рухатися"
Зеленський: домовляємося з партнерами про найбільший пакет допомоги до 24 лютого