Ср, 17 квітня 2019

ЗМІ: ЗеКоломойський готує українські чорноземи на продаж іноземцям

До виборів Президента України лишаються лічені дні.

До виборів Президента України лишаються лічені дні. Та вже сьогодні з великою ймовірністю можна казати про перемогу шоумена Володимира Зеленського. Принаймні, про це свідчать останні соцопитування.

І, схоже, всі звикли до думки, що разом з Зеленським до влади прийде опальний бізнесмен Ігор Коломойський. Бо ж Зеленський вже навіть не приховує те, що ключові його менеджери - це люди Коломойського. Про це пише Інтернет-видання «Відкрита Україна».

Зокрема це стосується і «сірого кардинала» штабу ЗЕ Андрія Богдана, який однією рукою служить олігарху, а іншою кулуарно домовляється з правоохоронцями про лояльність до Зеленського-президента.

Тож, очевидно, що Зеленський буде як «королева Англії» царювати, але не правити.

Що ж стосується справжнього “диригента” Ігоря Коломойського, то він має неабиякий перелік власних інтересів у приватному секторі економіки, до яких вже протягує руки.

І мова не лише про “Приватбанк”, який от-от має повернутися йому із власності держави, попри заклики МВФ не робити цього через ризик дефолту в країні.

Коломойський “сидить” на всіх найприбутковіших сферах країни, а це і газодобування, і агропромисловий комплекс.

В газовидобувній сфері його партнери – російський олігарх Павло Фукс та найбагатший депутат ВР Віталій Хомутиннік, останній також “фронтер” Коломойського в агрохолдингу “Кернел”, що має один з найбільших земельних банків країни – близько 600 тис. га.

Ці землі мають досить сумнівне походження, адже неодноразово у бік “Кернел” лунали звинувачення у рейдерстві фермерських земель, а також корупційних схемах використання державної землі.

За однієї із таких схем, співробітники агрохолдингу отримували державні землі в оренду і передавали їх у користування агрохолдингу. Хоча ця програма була легальною , "Кернел" не поспішав зізнаватися у тому, що в такий спосіб використовував державні землі.

Але ж «Кернел» не наймогутніший агрохолдинг за чисельністю землі.

Є ще «Астарта», «ІМК», «Укрлендфармінг», «МХП». Саме ці агрохолдинги - ласий шмат для Ігоря Коломойського напередодні зняття мораторію з продажу землі.

Чим більше він захопить земель до цього часу, тим більше коштів зможе отримати від перепродажу українських чорноземів іноземцям. А маючи адміністративний ресурс в особі цілого Президента - нічого йому не має завадити.

Тож, не виключно, що саме найбільші агрохолдинги країни після виборів стануть першими, кого намагатимуться переділити на користь нової влади. І допомагатимуть в цьому традиційно правоохоронці.

Хто перший «перевзується», НАБУ чи ГПУ – покаже час. Перші дзвоники “травлі” агрохолдингів вже пішли, резюмує «Відкрита Україна».

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Білий дім визнав, що через затримку з допомогою Україна втратила Авдіївку Сьогодні, 25 квітня

Голова МЗС: Лише військової допомоги США недостатньо для перемоги над Росією Вчора, 24 квітня

Глава Пентагону поговорив з грецьким колегою на тлі публікацій про тиск щодо Patriot для Києва Вчора, 24 квітня

Держдеп США згадав телемарафон у звіті щодо порушень прав людини Вчора, 24 квітня

Рекордна партія зброї з Британії, новини щодо допомоги США, МЗС обмежує "ухилянтів": новини дня Вчора, 24 квітня

Зеленський і Сунак обговорили найбільший військовий пакет від Британії 23 квітня

Знайти в США зброю для України на всю суму допомоги ЗСУ може бути проблемою – посол 23 квітня

Туск: Польща не передасть Patriot Україні, але допоможе іншими засобами 23 квітня

Кулеба пояснив, чому консульства України зупинили надання послуг чоловікам мобілізаційного віку 23 квітня

Зеленський заявив про домовленість щодо ATACMS для України 23 квітня