Пт, 14 лютого 2014

Відшкодували збитків до бюджету більш як на 800 тисяч гривень

Як повідомив кореспонденту «Віча» начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий,  у  поточному році  за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції Головного управління Міндоходів у Полтавській області уже розпочато 7 кримінальних проваджень у сфері оподаткування та бюджетній сфері, три з яких за ознаками тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема, пов’язані із умисним ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах та відмиванням (легалізацією) коштів, отриманих злочинним шляхом.

Відкрито два кримінальні провадження за фактами зберігання і збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, проводяться слідчо-оперативні заходи з метою встановлення місць походження спирту. Вжитими заходами забезпечено додаткові надходження до бюджету в рахунок відшкодування збитків на суму 850 тис. грн.

Так, під час спільних заходів з органами прокуратури області встановлено, що службові особи одного з підприємств, яке виконувало  будівельні роботи за бюджетні кошти, протягом 2012—2013 років завищували вартість робіт. Заволодівши коштами у сумі 78 тис. грн., ділки зняли їх готівкою і використали на обслуговування особистого автотранспорту. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

На фото: В. Малий.

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сенатори США від обох партії засудили різдвяні атаки Росії на Україну Сьогодні, 26 грудня

В Ірландії кажуть, що інцидент з дронами під час візиту Зеленського – не провал спецслужб Вчора, 25 грудня

Зеленський про відмову від НАТО у "мирному плані": Україна свій вибір зробила 24 грудня

Зеленський: США після закінчення війни будуть йти на зняття санкцій з РФ 24 грудня

Зеленський розкрив узгоджений із США "мирний план" з 20 пунктів 24 грудня

Прогноз-2026 від Мелоні, кораблі класу "Трамп", Польща затримала шпигуна: новини дня 24 грудня

Зеленський заслухав доповіді української делегації про зустрічі у США 23 грудня

Що таке причеп-самоскид і де він реально потрібен 23 грудня

Переговори у США, зброя проти Starlink, посланець Трампа у Гренландії: новини дня 23 грудня

Литва про викрадення Росією цивільних на Сумщині: це воєнний злочин 22 грудня