Вт, 04 лютого 2014

Зберегти Куяльницький лиман!

В Одеській обласній державній адміністрації за участю громадськості регіону та заступника голови обласної державної адміністрації Олега Куракова, директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Анатолія Яцкова, ректора Одеського державного екологічного університету Сергія Степаненка, директора Державного регіонального проектного інституту  «Укрюжгіпроводхоз» Миколи Решетнікова відбувся «кругли стіл» щодо збереження та порятунку Куяльницького лиману. 

За словами Олега Куракова, Президент України Віктор Янукович дав доручення забезпечити за участю НАН України підготовку здійснення комплексу заходів, які будуть спрямовані на збереження природних комплексів Куяльницького лиману.

– Ми повинні зберегти оздоровчий курорт і дати нужденним людям можливість оздоровлюватися там і далі, – підкреслив він.

Раніше для подолання кризового стану Куяльницького лиману і річки Великий Куяльник  була затверджена Регіональна програма «Збереження і відновлення водних ресурсів у басейні Куяльницького лиману  на 2012 – 2016 роки».

Безпосередньо роботи з прокладання трубопроводу для наповнення Куяльницького лиману водою з акваторії Чорного моря почнуться не раніше другої половини поточного року. Нині співробітники державного регіонального проектно-дослідного  інституту «Укрюжгипроводхоз» тільки розробляють проектну документацію для майбутніх будівельних робіт.

Автор: Євген ТИЩУК

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Литва виділила 10 млн євро у межах програми Ukraine Facility Сьогодні, 17 березня

Фіцо – голові Євроради щодо "Дружби": ЄС не може ставити інтереси України вище словацьких Сьогодні, 17 березня

Швеція внесла ще 56 мільйонів євро на підтримку енергетики України Сьогодні, 17 березня

Трамп шантажує НАТО, ЄС карає вбивць Бучі, екокатастрофа у Молдові: новини дня Сьогодні, 17 березня

ЗМІ: Зеленський у середу відвідає Іспанію Вчора, 16 березня

МЗС відкинуло звинувачення Будапешта щодо консультацій про "Дружбу" Вчора, 16 березня

ЄС покарав санкціями чотирьох осіб за підтримку російської пропаганди Вчора, 16 березня

В уряді Британії підтвердили візит Зеленського у вівторок Вчора, 16 березня

Сійярто: Угорщина не розблокує 90 млрд для України, поки не запрацює "Дружба" Вчора, 16 березня

ЄС запровадив санкції проти росіян, які відповідальні за різанину в Бучі Вчора, 16 березня