Вт, 04 лютого 2014

«Скорочення кількості регіональних програм – одне з важливих завдань на поточний рік»

В Одеській обласній раді відбувається підготовка до двадцять восьмої сесії обласної ради, затвердженої розпорядженням обласної ради від 30 січня 2014 року. Пленарне засідання сесії планується провести орієнтовно 21 лютого поточного року.

На думку голови Одеської обласної ради Миколи Тиндюка, минулого року депутати дещо захопилися ухваленням нових регіональних програм. Сьогодні їх близько 70, і це дуже багато.

– З одного боку, розпорошуються кошти,  з другого – не завжди вдається фінансувати передбачені  в цих документах заходи, – вважає Микола Андрійович.

Скорочення кількості регіональних програм голова облради вважає своїм особистим завданням і одним із пріоритетів у роботі очолюваного ним депутатського корпусу.  На уточненні кількості  програм і доцільності їх перегляду наполягає і голова обласної державної адміністрації Микола Скорик.

– Ми намагатимемося сформувати ці програми в певні блоки. Наприклад, усі документи, які стосуються галузі охорони здоров’я, увійдуть до одного блоку, освіти – до іншого,  програми з так званою соціальною складовою – до третього, – пояснює голова облради. –  Це дасть змогу сконцентрувати кошти для реалізації програм і підвищити відповідальність структур, які займаються їх втіленням у життя. Відповідно легше стане  контролювати й стан виконання цих документів. 

Автор: Євген ТИЩУК

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

МЗС – про припинення вогню на Близькому Сході: "Час проявити рішучість для примусу Москви" Сьогодні, 08 квітня

Трамп: США та Іран погодилися на двотижневе припинення вогню Сьогодні, 08 квітня

Верховна Рада ухвалила закон про "промисловий безвіз" із ЄС Вчора, 07 квітня

У Румунії висунули звинувачення двом українцям у справі про "вибухові" посилки 06 квітня

Зеленський: затяжна війна на Близькому Сході може відвернути США від України 05 квітня

Трамп підтвердив порятунок другого члена екіпажу винищувача F-15, який збили над Іраном 05 квітня

Німеччина вважає, що ЄС має відмовитися від одностайності заради ефективності 04 квітня

Зеленський прибув до Стамбула: зустрінеться з Ердоганом 04 квітня

У Сенаті вимагають пояснень щодо візиту групи підсанкційних російських депутатів 04 квітня

Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США 03 квітня