передплата Українською | In English

Чт, 26 квітня 2018

Круїзний сезон повертається в Україну

Поділитися:

Як відзначають експерти, в цьому році, вперше після майже 4-х річного простою, можна очікувати на відродження круїзного ринку в Україні.

dnipro

Американська компанія Viking Cruises після чотирирічної перерви відновлює регулярні круїзи по Дніпру. Компанія вже заявила 10 річкових круїзів по Дніпру між Києвом і Одесою. Тури триватимуть 11 днів і передбачають екскурсійне відвідування найбільших міст на березі Дніпра: Києва, Кременчука, Дніпра, Запоріжжя, Херсона та Одеси. Круїзні тури заплановані на період з 17 травня по 24 вересня.

Київскька судоплавна компанія "Рентфлот" пропонує круизы по днепру

Чотири роки тому маршрут по Дніпру був дуже популярний у європейських туристів, особливо у громадян Німеччини. За даними компанії всі квитки на перший круїз 2018 року, старт якого запланований на 17 травня, вже продані.

Вартість туру Дніпром на теплоході Viking Cruises стартує від 3,8 тис. доларів на людину (включаючи переліт з США).

Найбільша в світі круїзна компанія Viking Cruises була заснована в 1997 році і на сьогоднішній день налічує понад 60 суден, в тому числі 4 судна, призначені для океанських круїзів, які Viking Cruises організовує з 2015 року. Річкові круїзи компанії здійснюються по річках Європи: Дніпру, Нілу, Янцзи і Меконгу.

Про відновлення рейсів також заявила українська "Червона Рута". З травня компанія знову буде виконувати 13-денні річкові круїзи Київ-Одеса-Київ і 8-денні круїзи Київ-Одеса на теплоході "Принцеса Дніпра". Програма круїзу включає відвідування таких міст як Запоріжжя, Херсон, Вилкове, Одеса, Кременчук і Канів з екскурсійною програмою.

Ціна круїзу у вітчизняного перевізника стартує від 1,7 тис. грн за людину на добу і зростає відповідно класу каюти. Таким чином, 8-денний круїз Київ-Одеса в стандартній каюті на середній палубі, обійдеться в 19,5 тис. грн.

Також український оператор вже запустив акцію раннього бронювання та анонсував спецпропозицію «Last minute discounts».

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад