передплата Українською | In English

№11, червень 2008

Автобуси проти заторівАвтобуси проти заторів

Поділитися:

Про досвід Луцької міської ради, який може бути запозичений іншими містами, в неформальній обстановці журналістам розповів мер Богдан Шиба під час прес-конференції в Києві.

Не таємниця, що розв’язати транспортну проблему вкрай необхідно не лише для мегаполісів, а й для міст із меншою кількістю населення, зокрема обласних центрів. Наприклад, у Луцьку за рахунок коштів міського бюджету придбано 46 великогабаритних автобусів місцевого виробництва, а також чотири тролейбуси корпорації «Богдан» (до якої входить і Луцький автомобільний завод). Отже, на основних маршрутах перевезення тепер здійснюється комунальним транспортом. Якщо торік центральними вулицями міста рухалося більш як 500 малогабаритних маршруток, нині працює лише 250 автобусів. У такий спосіб практично вдалося ліквідувати затори в центрі міста, які постійно утворювалися в години пік.

Другий перспективний напрям, на який звернув увагу Богдан Шиба, — презентований за участю Першого віце-прем’єра Олександра Турчинова пілотний проект «Система теплопостачання міста Луцька», що фінансуватиметься з державного та міського бюджетів. Наразі теплоакумулювальну систему вже встановили в одній із міських шкіл, а також розробили проект ефективного теплопостачання із застосуванням когенерації (комбінованого виробництва електричної енергії та тепла).

Відповідаючи на запитання журналістів про врегулювання в місті земельних відносин, мер сказав: «Постанова Кабміну «Про порядок проведення аукціонів» якраз і мала на меті зупинити зловживання там, де аукціони досі не проводилися. Вільні земельні ділянки в Луцьку продають виключно на аукціонах. Для зайнятих наділів установлені коефіцієнти — 3,1. Саме в стільки разів збільшується оціночна вартість, яку подає замовник, і ціна наближається до ринкової».

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

Новини вихідних: 12 мільярдів доларів від "заробітчан", страхова медицина та фонд для відновлення Донбасу Сьогодні, 16 лютого

Великобританія скорочуватиме кількість трудових мігрантів Сьогодні, 16 лютого

Канада хоче оновити угоду про вільну торгівлю з Україною - ЗМІ Сьогодні, 16 лютого

На сайт Мюнхенської конференції повернули скандальний план "завершення війни в Україні" Сьогодні, 16 лютого

Іран можуть притягнути до суду за збитий літак МАУ, якщо не будуть виконані вимоги Вчора, 15 лютого

Макрон: Ми повинні дати Росії стратегічний шанс Вчора, 15 лютого

Для відновлення Донбасу створено спеціальний фонд — Зеленський Вчора, 15 лютого

Зеленський розповів, як має контролюватися кордон для виборів   Вчора, 15 лютого

Іран нездатний розшифрувати чорні скриньки літака МАУ, має їх віддати – заява міністрів Вчора, 15 лютого

Зеленський обговорив з директором МВФ майбутні законопроєкти Вчора, 15 лютого