№13, липень 2014
Від початку антитерористичної операції в Україні загинуло 197 військових, поранено – 655.
Після припинення перемир’я, тобто за три доби, загинуло 9 солдатів, 31 зазнав поранень.
Серед загиблих – 152 солдати Збройних Сил, 7 працівників СБУ, 8 прикордонників, 12 членів Національної гвардії і 18 міліціонерів.
2 липня заступник голови Донецької обласної адміністрації, начальник управління з питань охорони здоров’я Олена Петряєва повідомила, що за час антитерористичної операції в Донецькій області загинуло не менш як 160 мирних жителів.
– Офіційно (за даними судмедекспертів) за час проведення АТО в Донецькій області станом на 1 липня загинуло 279 осіб, 262 чоловіка, 13 жінок і 4 дитини. Як невідомих, тобто без будьяких розпізнавальних знаків і документів, зареєстровано 93 людини. Як військових (у камуфляжі) – 26. Решта 160 загиблих, імовірно, місцеві жителі, – зазначила вона.
Також повідомила, що після відновлення активної фази АТО кількість жертв зросла, проте на момент здачі журналу до друку даних ще не було.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Дрони в обмін на МіГи, у Дрісколла забрали Україну, фото прем'єра Грузії з Путіним: новини дня
Посол ЄС пояснила рішення Євросоюзу про заборону передачі російських активів
ЗМІ: міністра США Дрісколла усунули від переговорів щодо України
FT: у "мирному плані" запропонували вступ України в ЄС до 1 січня 2027 року
У Мерца підтвердили візит Зеленського до Берліна
Bild: Зеленський у понеділок прибуде до Берліна
Посол України в Польщі: Зеленський може зустрітися з Навроцьким цього місяця
Трамп: США готові підтримати гарантії безпеки для України
Трамп каже, що Зеленський – єдиний, кому не подобається план завершення війни
Зеленський пояснив, як США можуть впливати на вступ України в ЄС