№18, вересень 2006

П'ятнадцятий – на старт!

Коаліційний уряд, завдячуючи голосам 269 народних депутатів, Верховна Рада затвердила. Віктор Янукович, усупереч древній істині, що в одну й ту саму воду двічі увійти не можна, став Прем'єр-міністром удруге. І вже на першому засіданні уряду категорично заявив: попередників ганьбити не будемо!

І правильно! Нових людей, крім Володимира Рибака, Анатолія Головка, Василя Джарти, Володимира Макухи і Миколи Рудьковського, в складі нового Кабміну немає – всі свого часу вже працювали в уряді. Аналіз свідчить, що в новому уряді національної єдності 8 міністрів (зокрема, й Прем'єр-міністр) – з уряду Віктора Януковича, 9 – з Кабміну Юрія Єханурова, 6 – з уряду Юлії Тимошенко.

Політологи, ЗМІ такий склад урядової коаліції порівнюють з гримучою сумішшю. Так це чи ні, покажуть час і практичні кроки Кабміну, його налаштованість на ефективну співпрацю з Президентом, Верховною Радою.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО Сьогодні, 20 січня

Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня Сьогодні, 20 січня

"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі Вчора, 19 січня

Що таке 3D розвал-сходження і чому воно точніше за класичне регулювання Вчора, 19 січня

Додаткові витрати на виправлення помилок: чи потрібен супровід сайту спеціалістами SEO вже після запуску? Вчора, 19 січня

По-справжньому зламостійкі вхідні двері Вчора, 19 січня

ЗМІ: ЄС готує мита на 93 мільярди євро на товари зі США через погрози Трампа Вчора, 19 січня

Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру 18 січня

ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним 18 січня

Українська делегація прибула до США 17 січня