передплата Українською | In English

№18, вересень 2006

ЩОБ ДІМ – ЯК ДОЛЯ...ЩОБ ДІМ – ЯК ДОЛЯ...

Поділитися:

Анатолій Петровський належить до людей, в яких журналісти не допитуються, ким би вони стали, якби замолоду життєві обставини склалися інакше. Бо уявити його кимось іншим – не будівельником – неможливо, мабуть, і йому самому: обрав цю професію не випадково, а цілком осмислено і на все життя. Як обирають долю.

Після закінчення Кам'янець-Подільського будівельного технікуму його направили до столиці, де працював на об'єктах Головкиївміськбуду. Пройшов шлях від робітника до начальника будівельного управління, водночас і навчався. Не лише в Київському будівельному інституті, а й у справжній школі життя, де щоденна відповідальність, де маєш вибудовувати і свої стосунки з такими різними, іноді й випадковими людьми, котрі приходили на будмайданчик тимчасово, аби тільки зачепитися у стольному граді. Сьогодні у колективі Анатолія Францовича випадкових людей немає: будівельно-транспортна компанія «ІНАП і К» – це кількасот професіоналів, і такими їх вважає не лише генеральний директор.

Замовники (а серед них і господарське управління Кабміну, і такі перебірливі, як ЗАТ «Пивзавод «Славутич») знають: Петровському і його людям можна довірити найскладніше. Сотні об'єктів, зведених якісно і вчасно, – найкраще підтвердження цього. Це та візитівка, якою колектив дорожить, а тому день при дні примножує досвід і охоче береться за такі завдання, виконання яких потребує нестандартних рішень і освоєння нових технологій – і на високих риштуваннях, і під водою, а останнім часом і в так званих проблемних ґрунтах. Безтраншейне прокладання трубопроводів – ще одна новація, якою колектив під керівництвом Анатолія Петровського володіє віртуозно.

Сам він постійно наголошує: «Теперішній будівельний бум – це добре, але маємо бути конкурентоспроможні за будь-яких умов». А умови вже сьогодні змінюються – в Україну прийшли турецькі та інші зарубіжні компанії, ось уже й іспанська корпорація «Сакреса» зацікавилася перспективою будівництва житла, розважально-торговельних та офісних центрів у Києві. Зарубіжні інвестори беруться, як правило, за найвигідніші проекти, тож дехто з тутешніх будівельників починає навіть ремствувати, але не Петровський. І не лише тому, що його компанія налагоджує співпрацю з європейцями (вже нині вона є дилером відомих німецьких фірм, які постачають будівельну техніку та обладнання), а й завдяки упевненості, що серйозні інвестиції – це благо, що ринок будівельних компаній розвиватиметься і залишаться на ньому лише ті, хто вміє працювати за європейськими стандартами, не покладаючись на мінливу прихильність представників влади. Залишаться такі, як компанія «ІНАП і К».

З вікон дедалі вищого Дому компанії добре дивитися навсібіч. І усвідомлювати, що наша доля таки тут, що тримається вона на земній і рукотворній тверді.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Ахметов "мінус", Косюк "плюс": Рада ухвалила податковий закон №5600 Вчора, 30 листопада

Новини 29 листопада: 7 нових послуг у "Дії", імпорт електроенергії з Білорусі Вчора, 30 листопада

Позов проти України на $4,5 млрд, генсек НАТО погрожує РФ, “Омікрон” скликав G7: головне за день 29 листопада

Парламент Швеції повторно обрав прем'єрку, яка пішла у відставку в перший день роботи 29 листопада

Посли G7 закликали уникнути ситуації відсутності директора у НАБУ 29 листопада

Як проросійський Земан намагається зупинити зміну влади Чехії 29 листопада

Новий штам вже у Європі, обстріл автобусу зі студентами, зміна влади у Чехії: головне за вихідні 28 листопада

Ненадходження від ДП, приватизація, соцзабезпечення: у KSE назвали фіскальні ризики бюджету 2022 28 листопада

Новини вихідних: рекордний ВВП, обвал криптовалют через новий штам коронавірусу 28 листопада

Берлін закликає Конгрес США не вводити санкції проти "Північного потоку-2" - Axios  28 листопада