передплата Українською | In English

№18, вересень 2006

ЩОБ ДІМ – ЯК ДОЛЯ...ЩОБ ДІМ – ЯК ДОЛЯ...

Поділитися:

Анатолій Петровський належить до людей, в яких журналісти не допитуються, ким би вони стали, якби замолоду життєві обставини склалися інакше. Бо уявити його кимось іншим – не будівельником – неможливо, мабуть, і йому самому: обрав цю професію не випадково, а цілком осмислено і на все життя. Як обирають долю.

Після закінчення Кам'янець-Подільського будівельного технікуму його направили до столиці, де працював на об'єктах Головкиївміськбуду. Пройшов шлях від робітника до начальника будівельного управління, водночас і навчався. Не лише в Київському будівельному інституті, а й у справжній школі життя, де щоденна відповідальність, де маєш вибудовувати і свої стосунки з такими різними, іноді й випадковими людьми, котрі приходили на будмайданчик тимчасово, аби тільки зачепитися у стольному граді. Сьогодні у колективі Анатолія Францовича випадкових людей немає: будівельно-транспортна компанія «ІНАП і К» – це кількасот професіоналів, і такими їх вважає не лише генеральний директор.

Замовники (а серед них і господарське управління Кабміну, і такі перебірливі, як ЗАТ «Пивзавод «Славутич») знають: Петровському і його людям можна довірити найскладніше. Сотні об'єктів, зведених якісно і вчасно, – найкраще підтвердження цього. Це та візитівка, якою колектив дорожить, а тому день при дні примножує досвід і охоче береться за такі завдання, виконання яких потребує нестандартних рішень і освоєння нових технологій – і на високих риштуваннях, і під водою, а останнім часом і в так званих проблемних ґрунтах. Безтраншейне прокладання трубопроводів – ще одна новація, якою колектив під керівництвом Анатолія Петровського володіє віртуозно.

Сам він постійно наголошує: «Теперішній будівельний бум – це добре, але маємо бути конкурентоспроможні за будь-яких умов». А умови вже сьогодні змінюються – в Україну прийшли турецькі та інші зарубіжні компанії, ось уже й іспанська корпорація «Сакреса» зацікавилася перспективою будівництва житла, розважально-торговельних та офісних центрів у Києві. Зарубіжні інвестори беруться, як правило, за найвигідніші проекти, тож дехто з тутешніх будівельників починає навіть ремствувати, але не Петровський. І не лише тому, що його компанія налагоджує співпрацю з європейцями (вже нині вона є дилером відомих німецьких фірм, які постачають будівельну техніку та обладнання), а й завдяки упевненості, що серйозні інвестиції – це благо, що ринок будівельних компаній розвиватиметься і залишаться на ньому лише ті, хто вміє працювати за європейськими стандартами, не покладаючись на мінливу прихильність представників влади. Залишаться такі, як компанія «ІНАП і К».

З вікон дедалі вищого Дому компанії добре дивитися навсібіч. І усвідомлювати, що наша доля таки тут, що тримається вона на земній і рукотворній тверді.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Уряд Британії вдруге винесе на голосування в парламент нову угоду про Brexit Сьогодні, 21 жовтня

Лондон: Британія вийде з ЄС 31 жовтня попри прохання про відстрочку Вчора, 20 жовтня

Парламент Британії проголосував за поправку про відтермінування Brexit 19 жовтня

Парламент Британії відклав голосування за угоду про Brexit до наступного тижня 19 жовтня

Італійський лоукостер може почати польоти в Запоріжжя і Маріуполь 19 жовтня

Міністр енергетики США відмовився надавати документи про свою роль в Україні 19 жовтня

Новини 18 жовтня: держбюджет-2020, ринок землі, позовні вимоги "Нафтогазу" 18 жовтня

Ринок землі: Аграрний комітет вивчить можливість повторного розгляду законопроектів 18 жовтня

Лагард призначили президентом Європейського центрального банку 18 жовтня

Голова АМКУ: Про розділення "ДТЕК Західенерго" говорити зарано 18 жовтня