передплата Українською | In English

№18, вересень 2006

Нерв історіїНерв історії

Поділитися:

Торік у серпневому номері «Віча» ми розпочали цикл публікацій у рубриці «Фотохроніка» і заявили про намір завершити його виставкою світлин.
Протягом року «Віче» публікувало фотодокументи ще недавньої історії. Щоразу, формуючи номер, хапали себе на думці: як швидко все зникає з пам'яті…
Добре, що є такий Клондайк, як фотоархів Валентина Бондаренка та його доньки Лади. Завдяки їхнім фотознімкам читачі «Віча» мали змогу яскравіше згадувати події і факти новітньої української історії.

Неоціненним скарбом є й фотоархів редакції газети «Голос України». У ньому – яскраві, самобутні роботи фотокореспондента Олександра Клименка.
Логічно, що обидва парламентські видання об'єднали зусилля й представили роботи своїх колег – відомих авторів у фотовиставці «Поступ незалежності».
Напередодні Дня незалежності України фотовиставку розгорнули в приміщенні на Несторівському провулку, 8, де розташована редакція «Віча», а згодом, у переддень другої сесії Верховної Ради, експозиція переїхала на Грушевського, 5, у будинок під куполом. Її відкрив Голова Верховної Ради України Олександр Мороз.
Виставка мандруватиме й далі. А ось куди? Нехай це поки що буде маленькою таємницею. Нерв історії зачепить погляд багатьох…

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад