№13, липень 2011

«Для нас є дуже важливим і принциповим виконання тих зобов’язань, які брала Україна перед Радою Європи 16 років тому»

21 червня в Страсбурзі Президент України Віктор Янукович виступив на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. «Сьогодні я маю честь утретє виступити перед Парламентською асамблеєю Ради Європи. Цього разу – як Президент держави, яка головує в Комітеті міністрів. І тому я відчуваю особливу відповідальність за змістовність нашого діалогу, за конкретику спільних дій заради майбутнього цієї організації», – сказав глава держави.

З квітня цього року Україні вдалося значно просунутися у виконанні взятих нею зобов’язань перед Радою Європи. До кінця 2011 року українська влада остаточно вирішить усі питання. На цьому наголосив Президент Віктор Янукович у заяві після зустрічі з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом у Страсбурзі. «Ми зрушили з місця цілу низку питань, щодо яких Україна брала зобов’язання перед РЄ. Саме в цьому, 2011 році ми ці питання вирішимо», – підкреслив глава держави. В. Янукович висловив переконання, що ефективний діалог України та Ради Європи сприятиме успішній реалізації головування нашої держави в Комітеті міністрів РЄ: «Я твердо переконаний: рівень діалогу, який сьогодні відбувається між Україною та Радою Європи, сприятиме успішній реалізації головування України в рамках Комітету міністрів РЄ і виконанню того порядку денного, який сьогодні затверджений». Генеральний секретар Ради Європи зазначив, що йому було цікаво почути про здійснення реформ в Україні. «Рада Європи надаватиме всіляку можливу допомогу в ході розвитку цих реформ», – наголосив Турбйорн Ягланд.

Президент України Віктор Янукович заявив після зустрічі з Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлютом Чавушоглу в Страсбурзі: «Для нас є дуже важливим і принциповим виконання тих зобов'язань, які брала Україна перед Радою Європи 16 років тому». Україна, зауважив Віктор Янукович, усіляко підтримуватиме реформування ПАРЄ, яке нині відбувається за ініціативи Мевлюта Чавушоглу. 

Іван ПЕТРЕНКО.

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Єврокомісарка Кос "не хвилюється" через блокування Угорщиною руху України до ЄС Сьогодні, 11 грудня

Зеленський розповів про переговори зі США щодо відбудови України Сьогодні, 11 грудня

Axios: Україна передала США відповідь на "мирний план" Сьогодні, 11 грудня

Зеленський: цей тиждень може дати новини для закінчення кровопролиття Вчора, 10 грудня

Посли ЄС узгодили повну відмову від газу РФ до кінця 2027 року Вчора, 10 грудня

Зеленський прокоментував чутки про тиск США щодо відступу з Донеччини задля "мирної угоди" Вчора, 10 грудня

У ЄС нагадали, що заморожені активи РФ мають піти на репарації народу України 09 грудня

Єврокомісія хоче пришвидшити створення "трибуналу для Путіна" за злочин агресії 09 грудня

Євросоюз доєднається до створення Комісії з розгляду претензій України до Росії 09 грудня

Зеленський: готові подати США українські та європейські компоненти "мирного плану" 09 грудня