№10, травень 2006

Донецьк собі не зрадив

За даними міськвиборчкому, за нього віддали голоси 66,8 відсотка, або 336,930 тис. донеччан із 512,197 тис. виборців, які взяли участь у голосуванні.

За найближчого суперника, члена Української народної партії, заступника голови облдержадміністрації Донецької області Олександра Клименка, віддали свої голоси 6,2 відсотка, або 31,952 тис. виборців.

У міській владі Олександр Лук'янченко працював ще з 1992 року, а згодом перейшов до Донецької обласної адміністрації, звідки був звільнений колишнім Прем'єр-міністром Павлом Лазаренком, начебто за "недоліки у забезпеченні соціально-економічного розвитку області". Проте, всі пам'ятають, яка тоді точилась політична боротьба. В той скрутний момент в Олександра Лук'янченка повірив Віктор Янукович і запропонував зайняти посаду першого заступника генерального директора Адміністрації автомобільних доріг у Донецькій області. І недарма, бо через декілька років Олександр Лук'янченко знову повернувся до Донецької міської ради. І згодом його обрали міським головою Донецька.

Автор: Ярослав ГАНЗЕНКО

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга про PURL: США запевнили, що поки не перенаправлятимуть зброю Вчора, 29 березня

Зеленський: США поки не перенаправляли зброю для України на Близький Схід 28 березня

Зеленський відповів на звинувачення від Рубіо у брехні: "Я показав меншу частину айсберга" 28 березня

Фінляндія: замовлена у США зброя має надходити до України  28 березня

Де шукати ланч-бокси зі спіненого полістиролу за доступними цінами 28 березня

Яка різниця між дизельними генераторами з мідною та алюмінієвою обмоткою 28 березня

Рубіо про гарантії безпеки в обмін на вихід ЗСУ з Донбасу: це брехня 28 березня

Дефіцит зброї для ЗСУ, справа про держзраду Фіцо, підпис Трампа на доларах: новини дня 28 березня

Поліція Словаччини розслідує справу про державну зраду Фіцо через рішення щодо України 27 березня

ЗМІ: у Трампа попередили союзників про можливі перебої зі зброєю для України 27 березня