№10, травень 2006

"Регіони" отримали більшість

Одержавши лаври переможця на фініші виборчої кампанії, Партія регіонів нині має в області більшість своїх представників у всіх радах різних рівнів. В обласній, наприклад, регіоналів представляє сотня депутатів, тоді як блок "Народна опозиція" Наталії Вітренко одержав 8 мандатів, КПУ – 7, БЮТ – 5. "Наша Україна" своїх представників в обласній раді відтепер не має.

Переконливу перемогу Партія регіонів здобула й у міській раді. З 32 претендентів на крісло міського голови найбільшу кількість голосів отримав Сергій Кравченко. Із 76 депутатських мандатів 61 – у регіоналів, 7 – у блоку Наталії Вітренко й по 4 – у БЮТ і КПУ. Своїм правом більшості Партія регіонів скористалася вже на першій сесії міськради. Посади секретаря та керівників усіх без винятку депутатських комісій дісталися її представникам.

Автор: Алла АНТІПОВА

Останні новини

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Сьогодні, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Сьогодні, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня

Фіцо після зустрічі з Зеленським каже, що має з ним "фундаментально протилежні погляди" 19 червня

Зеленський таки поговорив із Мадяром на саміті ЄС 19 червня