№10, травень 2006
Одержавши лаври переможця на фініші виборчої кампанії, Партія регіонів нині має в області більшість своїх представників у всіх радах різних рівнів. В обласній, наприклад, регіоналів представляє сотня депутатів, тоді як блок "Народна опозиція" Наталії Вітренко одержав 8 мандатів, КПУ – 7, БЮТ – 5. "Наша Україна" своїх представників в обласній раді відтепер не має.
Переконливу перемогу Партія регіонів здобула й у міській раді. З 32 претендентів на крісло міського голови найбільшу кількість голосів отримав Сергій Кравченко. Із 76 депутатських мандатів 61 – у регіоналів, 7 – у блоку Наталії Вітренко й по 4 – у БЮТ і КПУ. Своїм правом більшості Партія регіонів скористалася вже на першій сесії міськради. Посади секретаря та керівників усіх без винятку депутатських комісій дісталися її представникам.Автор: Алла АНТІПОВА
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ
Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну
Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5