№10, травень 2006

"Регіони" отримали більшість

Одержавши лаври переможця на фініші виборчої кампанії, Партія регіонів нині має в області більшість своїх представників у всіх радах різних рівнів. В обласній, наприклад, регіоналів представляє сотня депутатів, тоді як блок "Народна опозиція" Наталії Вітренко одержав 8 мандатів, КПУ – 7, БЮТ – 5. "Наша Україна" своїх представників в обласній раді відтепер не має.

Переконливу перемогу Партія регіонів здобула й у міській раді. З 32 претендентів на крісло міського голови найбільшу кількість голосів отримав Сергій Кравченко. Із 76 депутатських мандатів 61 – у регіоналів, 7 – у блоку Наталії Вітренко й по 4 – у БЮТ і КПУ. Своїм правом більшості Партія регіонів скористалася вже на першій сесії міськради. Посади секретаря та керівників усіх без винятку депутатських комісій дісталися її представникам.

Автор: Алла АНТІПОВА

Останні новини

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС Сьогодні, 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги Сьогодні, 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Сьогодні, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Сьогодні, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Сьогодні, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Сьогодні, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Сьогодні, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Сьогодні, 25 червня

Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою Сьогодні, 25 червня

Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5 Вчора, 24 червня